Alanya Tatili

0

Yaşadığınız şehirden uzaklaşmak istediğiniz, günlük yaşamın rutinlerinden kurtulmak istediğiniz an, Alanya size ilaç gibi gelecektir. Tedaviye başlamak için geç kalmayın. Ne zaman mutlu olmak isterseniz, geç kalmadan turlarımıza katılın çünkü erken teşhis hayat kurtarır. Doğal bir ilaç olan Alanya sizin cebinizi de yıpratmadan iyileşme ve tekrar yaşamınıza döndüğünüzde size güç, zindelik imkanı sunmaktadır. Mutlu olmayı dilerseniz, turlarımızla başlayabiliriz.

Alanya Tüplü Dalış Turu

Denizleri keşfetmenin en iyi yolu derinlerine inmektir. Alanya Tüplü Dalış Turu , size denizlerin altındaki dünyayı keşfetme imkanı vermektedir. Tüplü dalış turumuz 2 farklı farklı bölgede ve 30’ar dakikadan oluşmaktadır. Eğer ilk defa bu deneyimi yaşayacaksınız, hiç endişelenmeyin uzman eğiticilerimiz sayesinde, tüm bilgileri donandıktan sonra siz de güvenle bu tecrübeyi edinebilirsiniz. Dalışlar bittiğinde çok daha iyi hissettiğinizi farkedeceksiniz. Eminiz ki bir daha ki dalışı iple çekeceksiniz. Siz sadece mutlu olmayı düşünüyor olacaksınız, biz ise sizin tura ulaşımınızı sizin için öğlen yemeğini, sigortanızı, dalış için gerekli tüm ekipmanlarınızı ve kaliteli eğitim için en iyisini yapıyor olacağız. Bu yüzden güvenle Alanya tüplü Dalış Turu’nu tercih edebilirsiniz.


Alanya Manavgat Tekne Turu

Alanya’da bizlere sunulmuş bir doğa harikası olan Manavgat şelalesine doğru çıkılan serüvende göreceğiniz her kare, sizlerin ruhunu dinlendirecek ve Cennette hissedeceksiniz. Alanya Manavgat Tekne Turu’na yolculuğunuz otellerinizden sizi almakla başlar. Tur süresi ise 8 saattir. Ahşap tekne ile çıkacağınız otantik yolculuğunuzda nehirde seyir ederken göreceğiniz güzellikleri asla unutamayacaksınız. Nehir kaplumbağaları sizlere görsel bir şölen yaşatacaktır. Size sunulan öğlen yemeğini bu manzaraya karşı yemeye ne dersiniz? Deniz ile nehrin buluştuğu yerde verilen mola hayatınızın ilk, ama en unutulmaz deneyimi olabilir; çünkü bir taraf tatlı su iken diğer taraf tuzlu su olacaktır. Yüzme molası ve güneşlenmek size iyi gelecektir. Ayrıca güneşlenmek sadece plajda değil, teknenin üst katında da mümkündür. Güneşlenmek istemiyorsanız, alt katın gölgesinde huzur bulabilirsiniz. Turda Manavgat bölgesinin en büyük cami olan Manavgat Cami de rehber eşliğinde ziyaret edilecektir. Bir başka mola ise Manavgat kapalı çarşısında olacaktır. Dönerken anılarınızı yanınızda götürebilirsiniz.

Alanya Yunus Şovu

Alanya’da devam eden tatilinizi, hem zihinsel hem bedensel olarak dinlenerek tamamlamayı düşünüyorsanız, gözlerinizi de dinlendirmeyi unutmayın. İzlediğiniz Alanya Yunus Şovu’nun, gözünüzden kalbinize inerek sizi gülümsetmeyi başarabilecek yunuslarını ve Güney Amerika deniz aslanlarını bir görmeden geçmemelisiniz. yunusların şovlarına hayran kalacaksınız. Anılarla doldurduğunuz zamanınızı fotoğraflamayı unutmayın. Çünkü bu fotoğraflar eve döndüğünüzde bile sizi gülümsetmeye devam edecektir. Yaklaşık iki saat süren gösterinin içinde fok balıklarını da görmek mümkün. Ulaşım için servislerimiz mevcuttur.

Bir Yorum Bırak