Alarko Kombi Ve Klimalar İçin Özel Alarko Servis Hizmeti

1

Alarko firması uzun yıllardır ülkemizde ürün satışı yapan ve satışlarda yüksek rakamlar elde eden kaliteli bir marka olarak bilinmektedir. Ülke genelinde bütün vilayetlerde mağazaları olan Alarko kombi ve klima satışlarında ön sıralarda bulunmaktadır. Kombiler daima ilk günkü gibi sıhhatli ve ekonomik çalışmaları için her sene kış aylarına girmeden önce kontrolleri ve bakımları yapılması gereken cihazlardır. Aynı şekilde klimalarda temiz ve düzenli bir şekilde çalışmaları için her yaz mevsiminin başında temizlenmeleri gerektiği gibi hava filtreleri de kontrol edilmelidir.

Yaşadığınız bölgede Alarko kombi ve klimalar için gereken tüm bakım ve onarım hizmetlerini alabilmek için özel alarko servis sistemimizden faydalanabilirsiniz. Servis hizmetine ulaşmak için internet sitemize başvurabilir ya da 7/24 çağrı merkezimize ulaşarak destek talebinde bulunabilirsiniz.


Talebiniz en hızlı şekilde sonuçlandırılacak ve size dönüş yapılacaktır. Size dönüş yapan Alarko Servis ekibi sorununuzun çözümü için en kaliteli hizmeti vermek adına kombi veya klimanızı önce kontrolden geçirecek daha sonra size bilgilendirme yapacaktır. Servis önerisini kabul etmeniz durumunda kombi veya klimanız orijinal yedek parçalar ile tamir ve bakımdan geçirilecektir.

Servisimiz tarafından kullanılan yedek parçalar tarafımızca 1 yıl garantili olarak sunulmaktadır. Bu servis hizmetinden faydalanmak için 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden veya internet sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

Bir Yorum Bırak