Ankara’nın Başarılı Gruplarından Klişe’nin “Hiç Mi Suçun Yok” İsimli Single Albümü Yayınlandı

2

Önümüzdeki günlerde adını çok sık duyacağımızdan emin olduğum, uzun zamandır beğenerek takip ettiğim bir gruptan bahsetmek istiyorum sizlere.

Klişe’yi ilk keşfetmem 2013 yılına dayanıyor. “O” isimli şarkılarını sık sık dinlediğim o zamanlarda lisemin bahar şenliği için müzik grupları araştırırken Klişe’yi de es geçmemiştim. O organizasyonu Klişe’yle gerçekleştirememiş olsak da, yakın arkadaşları ve bir başka başarılı grup Eski’yle birlikte o dönem Klişe’nin bateristi Hakan Uyar’da organizasyonda bizimle olmuştu. Daha sonra Ankara’da sahne aldıkları mekanlarda diğer grup üyeleriyle de tanışma fırsatı buldum.

Gruptan biraz bahsetmek gerekirse, 2009 yılında Ankara’da kuruldu, Cahit Kılınçel’in vokal, Uğurcan Karslı’nın gitar, Kaan Eberdes’in davul ve Eren Ergüleç’in bas gitarda yer aldığı güzide bir grubumuz. Klişe, Türkiye genelinde gerçekleştirilen pek çok yarışmadan derece aldı ve ardından Seksendört grubundan Tuna Velibaşoğlu prodüktörlüğünde albüm çalışmalarına başladı. 3 yıllık bir çalışmanın ardından “Hiç Mi Suçun Yok”albümünü İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde çekilen kliple dün itibariyle müzik severlerle buluşturdu. 


3 yıllık emeğin bir meyvesi olarak dinleyicilerin beğenisine sunulan “Hiç Mi Suçun Yok” kısa sürede adından çok söz ettirecek bir çalışma olmuş. Umarım hak ettiği değeri görür, yollarına başarılarla devam ederler.

Albüme iTunes’dan ulaşmak için tıklayınız.

Klişe’yi Facebook ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Grubun şuan ki durumunu bilemiyorum belki dağılmışlardır, konunuz sayesinde şarkısını dinledim fakat müzik sanki parçayla alakasız, şarkıyı söyleyen arkadaş ilkokul şarkısı gibi söylemiş açıkçası hiç beğenmedim bu grubun çok ömrü olmaz olsa da pek bir yerlere gelemez bence.

Bir Yorum Bırak