Arif V 216 (GORA 2) Filmi Fragmanı Yayınlandı

2
Arif V 216

Cem Yılmaz’ın yeni projesi, GORA filminin 2.serisi olan; GORA 2, diğer adıyla Arif V 216 filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Daha önce Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi; GORA 2 Geliyor! yazımızda duyurduğumuz merakla beklenen filmin ilk fragmanı “Arif V 216 145 Saniye” başlığıyla yayınlandı.

Arif V 216 Fragmanı;


GORA filmindeki Arif Işık karakteri izleyenler tarafından çok sevilmişti. Daha sonra bu isimle fenomenler, takma isimler ortaya çıktı. Bunu fark eden Cem Yılmaz da, bunun üzerine bir proje daha yazdı. GORA filminin devamı olan, benzer bir senaryoya ve konuya sahip olan Arif V 216, aynı zamanda GORA 2 olarak da tahmin ediliyordu.

145 saniyelik kesitten de anlaşılacağı üzere film Bilim-Kurgu filmidir. GORA filmi kadar çok beğenilir mi bilinmez, ancak büyük bir kitle tarafından merakla beklenen bir film olduğu bir gerçektir.

Arif V 216 Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Cem Yılmaz’ın Twitter hesabından da duyurduğu filmin ne zaman çıkacağı yayınlanan fragmanda açıklandı. Tam olarak bir tarih verilmedi. Fragmanla birlikte açıklanan bilgilere göre film 2018 yılında yayınlanacak.

Filmde başrol olarak Arif Işık karakteriyle Cem Yılmaz oynayacak. Ayrıca filmin senaryo yazarı da yine Cem Yılmaz. Yönetmen koltuğunda oturan isim ise Kıvanç Baruönü.

2 YORUMLAR

  1. Önceki iki filmde de halen hatırlayınca güldüğüm sahneler vardı. Bunun daha iyi bir yapım olmasını bekliyorum. “Sen kalk,say bakayım muhtarın görevlerini? ” 🙂

  2. Gora filmi bana göre Cem Yılmaz’ın en iyi filmiydi buda onun devamı niteliğinde olacak sanırım, tamam Arog’da devam filmi gibi görünebilir ama oyuncular farklı rollerdeydi. Fragmanı kötü ama filmi dört gözle bekliyoruz.

Bir Yorum Bırak