Avantajlı Fiyatlar İle Vip Minibüs Kiralama Hizmetleri

0

ÖZKAYNAK Turizm, 1999 yılından itibaren İstanbul merkezli olarak kişilere ve kurumsal firmalara kiralama hizmeti vermeye başlamıştır. Sektörde hizmet vermeye başladığı günden itibaren gayesi sektöre yeni bir soluk getirmek olan firmamız, her geçen gün kendini yenilemektedir. Bu bağlamda kendisine uygulamış olduğu yenilikler, vip minibüs kiralama hizmeti veren diğer firmalar tarafından ilgi ile takip edilmektedir.

İhtiyaçlara Özel Dizayn Edilmiş Profesyonel Ultra Vip Araçlar

Firmamız filosunda bulundurduğu tüm araçlar kiralık vito hizmeti alan müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilmektedir. Bu bağlamda müşterilerimiz seyahatleri esnasında en iyi konfora sahip olur ve herhangi bir problem yaşamadan ulaşmak istedikleri konuma güvenilir bir şekilde ulaşırlar. Araçlarımız içerisinde müşterilerimize sunmakta olduğumuz özellikler; üst seviye konfora sahip olan elektrikli deri koltuklar, 32’’ full hd led tv, apple tv, wifi internet bağlantısı, elektronik masalar, Amerikan bar, ara bölme, şoför ile paralel telefon, dokunmatik kontrol panelleri ve daha fazlası…


Şoförlü Ve Şoförsüz Kiralık Vito Hizmeti Özkaynak’ta!

Kurumsal firmalara ve kişisel olarak kiralamalarda sağladığımız kiralık vito hizmetini sizlere şoförlü ve şoförsüz olarak sağlamaktayız. Firmamızdan ister şoförlü olarak isterseniz şoförsüz olarak kısa ve uzun vadeli olarak hizmet alabilirsiniz. Şoförlü kiralamalarda müşterilerimize sektörde uzun yıllar hizmet vermekte olan profesyonel şoförlerimiz eşlik etmektedir. Bu sayede müşterilerimiz ulaşacakları adreslere en güvenilir şekilde transfer edilmektedir.

Anında Rezervasyon İle Kusursuz Vip Minibüs Kiralama Hizmeti

ÖZKAYNAK Turizm olarak kiralık minibüs sektöründe sağladığımız bu hizmetten sizlerin faydalanması çok kolay. Yapmanız gerek iletişim adres ve telefonlarımızdan bizlere ulaşarak web sitemizde yer alan araç galerilerimizden tercih etmiş olduğunuz aracın kodunu bizlere iletmek. Firma yetkililerimiz kiralık minibüs hizmeti için almış oldukları kesin rezervasyonunuz doğrultusunda tercih etmiş olduğunuz aracı sizlerin belirtmiş olduğu tarihlerde adınıza ayıracaktır.

Araçlarımız ve iletişim adreslerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.ozkaynakturizm.com

Bir Yorum Bırak