Avrupa Tabela İşletmenize Renk Katıyor

0

Bir işletme uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetiyle ön plana çıkar. Ama insanların bu kaliteyi görebilmeleri için işletmenizi ziyaret etmeleri gerekir. Bunun için de en önemli etken dış görünüştür. Müşterilerinizin ilgisini çekmek ve onları etkilemek için ilgi çekici bir tabela gayet etkili sonuçlar verebilir. Onlarca farklı kategoride ve farklı tiplerde tabeladan işletmeniz için en iyisini seçmenizde Avrupa Tabela size yardımcı olabilir. Üstelik uygun fiyat avantajı da sizi bekliyor.

Etkili Bir Tabela Nasıl Olmalıdır?

Tabela, işletmenin dış dünyaya açılan yüzüdür. Müşterilerin işletme ile ilk temasa geçtikleri temsilcidir. İlk intiba çok önemlidir derler, işte tabela o ilk intibadır.

Tabela, işletmenin amacına uygun biçimde, işletmeye uygun renklerde ve yeterli boyutlarda olmalıdır. Yıllar boyu dışarıda kalacağından dolayı yağmur, kar, fırtına ya da güneş gibi dış etkilere yoğun bir biçimde maruz kalacaktır. Dolayısıyla işletmenin ruhunu yansıtan tabela, dayanıklı olmalıdır. Dış dünyanın olumsuz koşullarından etkilenmemelidir. Rengi solmamalı, boyaları akmamalıdır. Aradan uzun yıllar geçse bile ilk günkü canlılığını korumalıdır.


Nasıl Başarılı Bir Tabela Sahibi Olabilirim?

Tabela, bir işletmenin en önemli reklam kaynağıdır. Ortaya iyi bir tabelanın çıkması için işinde başarılı olmak isteyen bir işletmeci ile yaptığı işin öneminin farkında olan bir tabelacı bir araya gelmelidir.

Sektörünün öncü kuruluşlarından Avrupa Tabela, müşterilerine Bahçelievler / Yenibosna’da bulunan 4000 m2 alana kurulu 4 katlı fabrikasında hizmet vermektedir. 120 kişiden oluşan uzman ekibi ve 12 araçlık filosunun yanı sıra müşteri odaklı politikası ile sektöründe bilinen ve tercih edilen bir marka hâline gelmiştir. 2006 yılından bu yana müşterilerine hizmet veren tabelacı, 12 yıllık tecrübesi ve misyonu hâline gelmiş kalitesi sayesinde çalışmalarına duraksamaksızın başarı ile devam etmektedir. Aynı zamanda topluma da duyarlı olan şirket, her yıl kazancının önemli bir bölümünü sosyal sorumluluk projeleri ile insani yardımlara ayırmaktadır.

Avrupa Tabela, Avrupa’nın en iyi tabelalarını ürettiği iddiasını savunuyor. Müşteri memnuniyetinin de tam olduğunu iddia eden firma üretimlerinde teknolojinin tüm imkânlarını kullanıyor. Firmanın İstanbul dışındaki müşterileri için kargo seçeneği de bulunuyor.

Bir Yorum Bırak