Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Hizmetlerimiz

0

Obezite ve obeziteye bağlı hastalıkların gün geçtikçe arttığı günümüz şartlarında Derya ŞAHİN kılavuzluğunda diyetisyen hizmetleri veriyoruz. Programlarımızın içerisinde hem beslenmeye hem de diyet yapmaya dair bilimsel programlar da yer almaktadır.

Gebelik dönemi içerisinde tüm süreci aylık periyotlara bölerek anne adaylarının nasıl beslenmesi gerektiğine dair teferruatlı bilgi paylaşımları sunmaktayız. Aynı zamanda annelerde sütün üretilmeye başlandığı döneme denk düşen laktasyon dönemindeki beslenme ve diyetisyen danışmanlık hizmetlerimiz de mevcuttur. Yeme bozukluklarıyla mücadele sürecinde de hastalarımızın yanında olmaktayız. Beslenme bozukluklarının çözüme kavuşturulması ve sağlıklı bir beslenme iklimine geçiş evrelerinde tamamen tıbbi ve bilimsel veriler ile hareket etmekteyiz.

Birçok farklı türde ve tezahürde bulunan kanserlere karşı hangi beslenme şeklinin doğru olduğuna dair programlarımız da ek hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır. Hangi besinin hangi kansere karşı iyi geldiği, hangi besinlerin kanser oluşumunu doğrudan engellediği gibi bilgilere danışmanlık hizmetlerimiz içerisinde ulaşabilirsiniz. Kendisine sindirim sistemi rahatsızlığı teşhisi konmuş tüm hastalar da bize gelerek danışmanlık hizmetlerimizden programlı bir şekilde yararlanabilirler.


Menopoz döneminde bir kadının nasıl beslenmesi gerektiğine dair en reel, en doğru bilgileri de yine kurumumuz tarafından hazırlanan beslenme programlarında öğrenebilir ve kendi gündelik hayatınıza uygulayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ergenlik döneminde gelişim sürecine doğrudan olumlu katkılar sunan beslenme önerilerimiz de uzman kadromuz ışığında sizlere sunulan ek sağlık hizmetlerimiz içerisindedir.

Beslenmeye Dair Hizmetlerimiz

Kurumumuz sağlıklı, dengeli ve ölçülü beslenmenin tüm sırlarını, püf noktalarını hastalar ile paylaşmaya devam etmektedir. Sağlık kadromuzun diyetisyen hizmetleri arasında bebek beslenmesine dair her şeyi bulma şansınız mevcuttur. Yeni bebek sahibi olmuş aileler bizimle telefon ve mail ile görüşüp randevu alarak bebeklerinin en iyi şekilde beslenmesinin güvencesini alabilmektedir. Besin zehirlenmelerine karşı ilk yardım eğitim ve programlarımız da bulunmaktadır.

Besin zehirlenmesi vakalarında hangi besinin nasıl tüketilmesine dair en güncel bilgileri kurumumuzda bulabilirsiniz. Kilo vermek isteyen kişilere ayrı kilo almak isteyen kişilere ayrı uyguladığımız beslenme programlarımız mevcuttur. Uzun araştırmalar ve tetkiklerden sonra her kişiye özel diyet programı hazırlayarak sizlere sağlıklı bir geleceğe hazırlamaktayız.

Bir Yorum Bırak