Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

0

Günlük yaşantımızda hemen her gün kimden geldiğini bilmediğimiz isimsiz aramalar ve tanınmayan numaralardan gelen mesajlarla karşı karşıya kalıyoruz.

Doğal olarak bu isimsiz arama ve mesajların kimden geldiğini öğrenmek istiyoruz. İşte bu yüzden bilinmeyen numara sorgulama servislerine başvuruyoruz. Birçok bilinmeyen numara servisi belirli bir ücret karşılığı bu işlemi gerçekleştiriyor. İnsanlar doğal olarak bu işlemi herhangi bir ücret ödemeden gerçekleştirmek mümkün mü, bunu merak ediyor. Elbette bu işlemi herhangi bir ücret ödemeden de gerçekleştirmek mümkün. İnternette sadece birkaç saniyenizi ayırarak bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Tek yapmanız gereken şey http://www.onlinenumara.com/ sitesini ziyaret etmek. Ana sayfanın üst kısmında tam ortada bulunan arama çubuğuna sahibini öğrenmek istediğiniz bilinmeyen numarayı giriniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra tek yapmanız gereken arama kutusunun sağ kısmında bulunan arama simgesini tıklamak. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra arkanıza yaslanın ve sitenin sizin için numaranın sahibini birkaç saniye içinde tespit etmesini bekleyin. Bilinmeyen numaraları sorgulamak işte bu kadar basit, zahmetsiz ve en önemlisi masrafsız !

Bir Yorum Bırak