Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi; GORA 2 Geliyor! Ne Zaman Çıkacak, Kimler Olacak?

0

Türk sinemasında 2000’li yılların en çok sevilen komedi filmlerinden GORA’nın 2.filmi de yolda.

Geçtiğimiz aylarda Cem Yılmaz’ın Instagram’dan paylaştığı bir fotoğraf hayranları tarafından büyük bir heyecanla karşılanmıştı.

gora-2

Paylaştığı görselle GORA filmini hatırlatan Cem Yılmaz, “Bu yaz bu filmi yazıyorum!” açıklamasıyla, filmin 2.sinin çekileceği dedikodusunun yayılmasına vesile oldu.


Tüm bunlar söylenti olarak yaz boyunca konuşulurken, GORA filmindeki 216 karakteriyle beğeni toplayan ve Cem Yılmaz’ın AROG, Yahşi Batı gibi sonraki filmlerinde de rol alan Ozan Güven bu söylentileri ortadan kaldırarak filmin ikincisinin çekileceğini ilk ağızdan açıkladı. Verdiği röportajda projenin detaylarından bahseden Ozan Güven, ilk filmdeki kemik kadronun hemen hemen hepsinin yer aldığını da vurguladı.

Peki GORA 2 ne zaman çıkacak?

Cem Yılmaz’ın hem projelerinde hem de sosyal hayatında “kanki” olduğu Ozan Güven, verdiği röportajda projenin bitmesine çok az bir zaman kaldığını belirtti. Fakat filmle ilgili belirli bir tarih henüz netleşmiş değil.

Filmin isminin GORA 2 olması kesin değil. Cem Yılmaz’ın Instagram’dan paylaştığı görselde “Arif ve 216” yazısı gösteriyor ki; filmin ismi bu da olabilir.

İlk filmin üzerinden epey uzun bir zaman geçtikten sonra vizyona girecek olan GORA 2’yi merakla bekliyoruz.

En kısa zamanda “GORA 2 Fragman” videosunu buradan sizlerle paylaşmak dileğiyle.

 

[yop_poll id=”2″]

Bir Yorum Bırak