Dev E-Ticaret Sitesi Modanisa.com’un Arkasındaki İsim Kerim Türe

1

Türkiye’nin en başarılı online tesettür giyim markası olan Modanisa.com, 2011 yılında Kerim Türe ve 3 arkadaşı tarafından kuruldu. Tesettür giyim konusundaki açığı fark eden Kerim Türe, bu tespiti ile Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden birinin kuruluşunda önemli bir rol oynadı. Kendisini bir yatırımcı, girişimci ve hayalci olarak nitelendiren Kerim Türe, Modanisa’nın hiçbir alanında mükemmeliyetçilikten ödün vermeyerek milyonlarca dolar değerinde ciro yapan bu dev şirketi Türk ekonomisine kazandırdı.

Modanisa.com, dünya genelinde 75 ülkeye satış yapıyor ve cirosunun hemen hemen yarısını yurtdışından elde ediyor. Bir start up projesi olan Modanisa, Kerim Türe ve Sami Güzel gibi başarılı profesyonellerin üstün çalışmaları ile her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Kerim Türe’nin bu başarılı projesi, Türkiye’deki tüm girişimciler tarafından merakla takip ediliyor.


Modanisa.com’un arkasındaki isim olan Kerim Türe’nin hayat hikayesi ve diğer projeleri de en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Kerim Türe Biyografi yazılarında ve Kerim Türe Vikipedi sayfasında ünlü girişimci ile ilgili pek çok bilgi yer alıyor. Kerim Türe’nin biyografisine göz atıldığında, kendisinin geçmişte de pek çok başarılı projede rol almış olduğu görülüyor. Vestel gibi büyük markalarla pek çok başarılı projeye imza atmış olan Kerim Türe, bugün Modanisa.com’u geliştirmeye ve büyütmeye devam ediyor.

Kerim Türe, Modanisa.com’un ardındaki başarının her alanda mükemmeliyeti amaçlamak olduğunu beyan ediyor. Sitenin satış desteğinden operasyonuna, ürün görsellerinden ödeme seçeneklerine kadar her alanında mükemmel hizmet hedefleniyor. Başarılı bir girişimci ve yatırımcı olan Kerim Türe’nin bu girişiminin ardında yatan tüm sırların, girişimci adayları tarafından adeta bir ders gibi öğrenilmesi gerekiyor. Bu başarı hikayesi, tüm girişimcilerin hayallerini gerçekleştirebileceklerine dair bir umut ışığı yakıyor.

1 YORUM

Bir Yorum Bırak