En Güvenilir İran Otel Rezervasyonları

0

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok internet sitesinden gitmek istediğiniz şehirler veya ülkeler için otel rezervasyonu yapabiliyorsunuz. Fakat hiç sadece bir ülkeye odaklanmış bir sistem olabileceğini düşündünüz mü?

Hotelyar.comLavazan LTD. üye olan ve İran odaklı çalışan bir rezervasyon firmasıdır. Türkiye’de TÜRSAB ve Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı üyesi, aynı zaman da İran’da Turizm Organizasyonu tarafından onaylı tek ve ilk rezervasyon sistemi olmak özelliğini göstermektedir.

Bünyesinde yaklaşık 700 farklı İran otelleri bulunan ve hepsi için anında rezervasyon yapabilmenize olanak sağlamaktadır. İran’ın; Tahran, Tebriz ve Şiraz olmak üzere tüm şehirlerinde yaygınlaştırılmış ağı sayesinde sizlere en hızlı ve en güvenli şekilde istediğiniz yerden ve yüzlerce otel arasından rezervasyon yapabilme imkânı sunuluyor.

Binlerce otel rezervasyonu sitesi arasından, sunduğu Türkçe Canlı destek hizmeti ve sadece İran odaklı çalıştığı için hızlı ve en güvenilir firma olmasından dolayı ayrılan Hotelyar, aradığınız özelliklerdeki otellere nokta atışı yaparak karşınıza çıkarıyor.


Diğer otel rezervasyonu sistemlerinde yaşadığınız kötü süprizlereHotelyar’da geçit yok. Çünkü 7/24 Türkçe canlı desteğe sahip. Bu sebeple istediğiniz zaman aklınıza takılan her soruyu sorabilir ve daha sonrasında gönül rahatlığı ile İran otel rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yine rezervasyonunuzu yaptırırken ücretin sadece bir kısmını kaparo şeklinde ödüyor ve paranızın kalan kısmını garanti altına alabiliyorsunuz.

Aynı zamanda yaptığınız rezervasyonlar için Hotelyar’dan puan kazabilir, daha sonraki rezervasyonlarınız da ise bu kazandığınız puanları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Aynı zamanda üstün sıralama ve kategorilendirme sistemi sayesinde Hotelyar, sizlere tam da aradığınız özelliklerdeki otelleri çıkarmak için düzenlenmiş bir sistemdir.

Türkiye’de İran’a seyahat etmek isteyen bireyler için özel olarak hazırlanmış olan Hotelyar, tamamen İran otellerine odaklanmış durumdadır. Bu sebeple en yetkili ve en etkin hizmet bu sistem sağlamaktadır. Yine hem İran hem de Türkiye tarafından özel olarak İran seyahatleri için yetkilendirilmiş olan tek firma olduğunu da unutmayınız.

Bu sebeple güvenle ve gönül rahatlığı ile gitmek istediğiniz İran şehrini seçerek o mevkide hizmet veren tüm otelleri en hızlı şekilde listeleyebilir, sadece Türkiye için yapılmış olan %50 indirim kampanyası ile birlikte otel rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak