Erkeklere Alınabilecek Hediye Önerileri

0

Sevgililer gününe sayılı günler kala halen alacağı hediyeyi belirlemeyen kadınlar, daralan zamanla birlikte iyice kararsızlaşmaya başlamış olabilir. Özellikle özel günlerin yaklaşması, zaten kadınlar üzerinde bu tarz konulara çok önem vermelerinden ötürü ayrı bir gerginlik oluşturur ve hediye seçimi konusu bir kabus haline gelebilir. Oysa erkeklere hediye seçmek aslında seçim konusunda o kadar da zorlayacak bir durum değildir. Sevdiğiniz, hayat arkadaşınız ya da hayat arkadaşınız olacak kişiye onu etkileyecek ve mutlu edecek bir hediye seçmeniz tabi ki önemlidir. Ancak genel olarak erkeklere alınabilecek hediyeler kısıtlı olduğu gibi, erkeklerin hediye karşısında verdikleri tepkiler de standarttır.

Erkekler Ne Tür Hediyelerden Hoşlanır?

Açık konuşmak gerekirse, kadınlara göre erkekler duygusal hediyelerden ziyade hediyelerin işlevselliğine biraz daha fazla önem verdiklerini düşünüyorum. Manevi değeri yüksek hediyeler almanız, seçmeniz tabi ki onları etkileyecek ve oldukça mutlu edecektir; ama içten içe bir ses “buna ne gerek vardı?” ya da “bu ne işime yarayacak?” diyebilir. Fakat bunu size asla hissettirmezler. Bu ses kendi içlerinde belirip yok olacaktır, merak etmeyin. Fakat yine de kusursuza yakın bir hediye seçimi için, işlevsel hediyeleri bir adım önde tutmanızı tavsiye ederim.

Gelelim sevgililer gününde erkek arkadaşa alınabilecek hediye önerilerine;

Erkek Aksesuarları

Kesinlikle bir erkek için belki de en önemli şey aksesuardır. Erkeğin nasıl makyajı saçı ve sakalı olarak geçiyorsa, aksesuar da makyajını tamamlayan en önemli etkendir. Bu yüzden erkekler aksesuarları çok sever ve bu tarz hediyeler onlar için her zaman bir adım öndedir. Güzel bir kol saati, bir de bileklik kombinasyonu hediyesi ona sanki dünyaları vermişsiniz gibi mutlu olmasına yetebilir. Tarzına uygun bir saat, bir erkek için takımını tamamlayan en önemli kısımdır. Bütçenize göre uygun saatleri araştırmanız doğru olabilir. Tabi ki alacağınız kişinin kişisel zevkleri de bu tarz hediye alıp almamanıza karar vermenizde en önemli noktadır.

Erkek Aksesuarı

Tıraş Malzemeleri

Bir üst paragrafta da belirttiğim gibi, bir erkeğin makyajı saçı ve sakalıdır. Erkeklerin hayatlarında en önemli parçalarından ve her yere yanlarında giden parçaları kuşkusuz tıraş malzemeleridir. Ona güzel bir tıraş makinesi alarak, gerçekten işlevsel bir hediye verebilirsiniz. Bir işe yarayan, günlük hayatta kullanabileceği bir hediye erkekler için vazgeçilmezdir.


İnternet Sitesi

Hediyenizle bir fark yaratmak, klişeden kilometrelerce uzakta kalmak istiyorsanız paha biçilemez bir hediye olabilir. Teknolojiye ayak uydurup, oldukça yaratıcı bir şekilde web sitesi tasarlayabilir ya da birine tasarlatabilir; site içerisine sizin için özel olan her şeyi ekleyebilirsiniz. Bu kadar farklı bir hediyeyle karşılaşmak onu şaşırtacaktır. Hatta size daha önce bir müşterim için oluşturduğum sistemden bir örnek de ekleyeyim.

Buraya tıkladığınızda açılan site yeni evlenen bir çifte ait. Tasarımı ve içeriği tamamen bana ait. Siz de böyle bir hediye almayı düşünüyorsanız benimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Portre ya da Tablo

Sevgilinizle çekildiğiniz güzel bir resmin oldukça güzel bir kara kalem çalışmasıyla kağıda dökülmesi onun evinin bir köşesi için vazgeçilmez olacaktır. İlk işi duvara bir çivi çakarak onu yerleştirmek olacağından emin olabilirsiniz. Zaten bunu yapmazsa başının etini yemeyi hak ettiniz. Her türlü alınganlığı yapmakta özgürsünüz. Fakat eminim ki daha çok manevi bir hediye olmasına rağmen günlük hayatta kullanamayacak olsa da onun için çok değerli bir hediye olacaktır. Alternatif hediyeleriniz arasında bu seçeneği de düşünebilirsiniz.

Taraftar Ürünleri

Konu futbola geldiğinde dikkatini vermeyen erkeklerin sayısı soyu tükenmekte olan bir hayvan nesli gibidir. İçlerindeki, dışarıya çıkmayı bekleyen holigan her an kendini gösterebilir. Erkeklerin takımlara duyduğu aşk ve ilgi, bazen gerçekten onun sizi mi yoksa tuttuğu takımı mı daha çok sevdiğini sorgulamaya itebilir. Merak etmeyin ikinizin yeri ayrı ayrı olacaktır ve her zaman sizi seçecektir.

Spor, erkeklerin genellikle kendine ayırdıkları zamanların neredeyse tamamıdır. Bu yüzden ona güzel bir forma hediye ederek çok mutlu edebilirsiniz. Ya da tuttuğu takımla alakalı olan daha başka ürünler. Hem de günlük hayatta kullanabileceği işlevsel bir hediyeler olacaktır.

Teknolojik Ürünler

Teknolojik Ürünler

Bu konu erkeklerin can damarı denebilir. Teknoloji günümüzde genç erkekler için bir vazgeçilmezdir. Her türlü teknolojik alet onlar için bir ihtiyaç olarak görülebilir ve ilgisini çeker. Gerçekten ihtiyacı olan bir teknolojik ürünü hediye olarak ona vermek onu çok mutlu edecektir. Bu hediye oyun oynamayı seven bir erkek için bazen klavye, mouse ya da şarjının çok bittiğinden yakınan ve sosyal medyada takılmayı çok seven biri için bir powerbank kadar basit hediyeler dahi olabilir.

Bir Yorum Bırak