Etek

0

Hem günlük yaşamda hem de özel davetlerde şık olmanın kolay yolu güzel bir etek seçmekten geçer. Her ortamda ve her zaman giyilebilecek bir kıyafet olan etek modellerinde sizde istediğiniz bir parça ürünü ironi tekstilde kolaylıkla bulabilirsiniz. İş hayatında da verilen bir davette de veya günlük olarak da eteği kullanabilirsiniz. Kolay bir parça olmasına rağmen sizi hem şık hem de gösterişli yapacak, kusurlarınızı örtmede yardımcı olacak ve sizi oldukça farklı bir görünüme kavuşturarak istediğiniz görünümü elde etmenize yardım edecektir. Ancak bunun yolu hem vücut yapınıza hem de kilonuza uygun modelde etek seçimi yapabilmekten geçer.


Etek Modelleri

Yılın etek modelleri arasında etnik desenlerle süslenmiş modellerin hakim olduğunu görüyoruz. 90’lı yıllarda hakim olan renk karmaşasının bu sene daha anlamlı bir şekilde eteklerde yer bulduğunu söyleyebiliriz.

Etek Boyu

Etek boyunda bu sene özellikle diz altı modeller hakim. Kısa etekler mini kategorisinde ele alınırken normal etek boyu olarak bu sene diz altı daha geçerli bir boy sunulmuştur. Etek incelemesi için https://www.ironitekstil.com adresine bakabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak