Europa Trans Nakliye ile Kaliteli, Güvenilir Taşımacılık

0

Europa Trans olarak taşımacılık sektörü içerisinde 2000 yılından bu yana eşya taşımacılığı alanında sizlere hizmet sunmaktayız. Europa Trans olarak başlıca çalışma alanlarımız içerisinde bilgi verecek olursak eğer ağırlı olarak evden eve nakliyat, ev eşya depolama, ofis taşımacılığı hizmetler sunuyoruz. Bunların yanı sıra kurumsal hizmetlerimiz arasında ise villa taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, mağaza eşya taşımacılığı, ağır türdeki eşyaların taşımacılığı gibi hizmetler de sunuyoruz. Bireysel ve kurumsal firmalara aynı zamanda liftli araç temini sağlamaktayız.

Toplamda 15 kişiden oluşan personel kadromuz, 9 adet son model taşımacılık aracımız ile Ankara nakliye sektörü içerisinde çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak olan taşımacılık sistemimiz ve son model ekipmanlarımız sayesinde beklentilerin ötesinde üst düzey nakliye hizmeti veriyoruz. Bünyemizde çalışan marangozlar, ambalajcı personeller, elektrikçiler ve şoförlerimiz ile kusursuz olarak hizmet sağlıyoruz. Taşıma öncesinde yapmış olduğumuz ücretsiz ekspertiz keşfi sayesinde önceden eşyalarınızı görerek taşınma gününüzde size özel araç ve kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanarak sigortalı düzeyde eşya nakliyesi hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimize daha çok şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermiş olduğumuzdan dolayı ortalama olarak nakliye süresi belirtmek gerekirse en uzak bölgeye eşya teslimatı süremiz 48 olarak belirtebiliriz. Ankara şehir içi nakliye hizmetlerinde ise 1 gün gibi bir süre içerisinde eski evinizden eşyalarınızı alıyor, belirtmiş olduğunuz yeni adresinize eşyalarınızın taşımacılığını yapıyoruz.


İleriye yönelik hedeflerimizi belirtecek olursak eğer büyükşehirlere daha fazla şube açıp, bizi tercih edecek olan bireylerin kaliteli ve hesaplı düzeyde hizmet alabilmeleri için çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Özellikle kargo parça eşya taşımacılığı alanında işimizi biraz daha ileriye götürerek profesyonel boyutta hizmet sağlayabilmektir.

Araçlarımızın özelliklerinden bahsedersek eğer hepsi kapalı çelik kasa evden eve taşımacılık işleri için özel tasarlanmış araçlardan oluşmaktadır. Bu araçlar içerisinde askılı tekstil eşya taşımacılığı hizmetleri için belirli ray sistemleri olan, ev eşyalarını yerleştirebilmemiz için askılı dolapları mevcut olan kamyonlarımızdır. Taşımacılık hizmetlerine başlanılmadan önce anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından taşınma öncesinde ücretsiz olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz sigortalama hizmetiyle tüm eşyalarınızı güvenli düzeyde nakliyesini gerçekleştirmeye gayret gösteriyoruz. Firmamızdan alacağınız şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık hizmetlerini kapsayan düzeyde nakliye sigortası yapmaktayız. Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K3 taşıma yetki belgemiz ile sorunsuz eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Bu konuda sizlere önerimiz yetki belgesi olmayan, taşımacılık sektörü içerisinde korsan olarak hizmet vermeye çalışan taşıma firmalarıyla çalışmamanızı öneriyoruz. Bu belgeler belirli standartları kapsayan, bünyesinde firmanın kendine ait araçları olan firmalara verilen yetki belgeleridir.

Bizlere ulaşmak isteyen müşterilerimiz europatrans.com.tr adresinde iletişim sayfamıza girerek bizlere ulaşabilir veya nakliyat teklif formunu doldurarak fiyat ve ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak