Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

1

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasında 2018 yılında, kampanyalar ile çekişmeli bir rekabet ortamı bekleniyor. Ev hanımları kredi kartı başvurusu yapmak için farklı sebeplere sahiptir. Banka ve finansal kuruluşlar ev kadınlarına kredi kartı başvurusu şansı tanımaktadır. Yapılacak başvuruların sonucunu sorgulamak kısa süren bir çalışma sonrası mümkün. Başvuru yapacağınız bankayı belirlemeniz gerekmektedir. Ev hanımlarının kredi kartı başvurusu yapabileceği bir kaç bankayı sizler için sunalım.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Akbank

Akbank Wings kredi kartı başvurusu yaparak ihtiyaçlarınızı anında alabilirsiniz. Axess üyesi olan iş yerlerinden yapacağınız harcamalardan bol miktarda chip para elde edebilirsiniz. Ayrıca bu chip paraları mill puana çevirip, bedava uçak bileti satın alabilirsiniz. Biriktirmiş olduğunuz bu puanlar ile havaalanı servisi, ulaşım otobüsü hizmetlerinden yararlanma şansı verilmektedir.

Garanti Bankası

Garanti bankası ev hanımlarına kredi kartı veren bir diğer bankadır. Garanti bankası müşterisi olmak isteyen ev kadınları, kredi kartı başvurusu yapmakla işe başlayabilirler. Garanti bankası bonus kredi kartı ile yapılacak harcamalardan ekstra bonuslar elde edilebilir. Mağaza ve alışveriş merkezlerinin ön yüzlerinde en çok görünen bu bonus kredi kartı, bir çok avantajı beraberinde getirecektir.

QNB Finansbank

QNB Finansbank ev kadınlarına kredi kartı konusunda özel ayrıcalıklar tanıyor. Bu ayrıcalıklardan faydalanabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. QNB Finansbank tarafından sunulan kartlar arasında en çok duyulan isim şüphesiz ”CardFinans” kredi kartı olmaktadır. Banka tarafından müşterilerine sunulan bu kartla bir çok puan kazanabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.


TEB (Türk Ekonomi Bankası)

Ev kadınları için kredi kartı veren bankalardan bir diğeri ”TEB” olmaktadır. TEB tarafından ev hanımına sunulan ayrıcalıklardan yararlanabilir, alışverişlerinizi bol taksitli hale çevirebilirsiniz. Türk Ekonomi Bankası A.Ş. tarafından sunulan kredi kartlarına başvuru yapmak oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir.

Ev Kadınlarına Kredi Kartı Başvuru Şartları

Ev hanımları kredi kartı başvurusu yapmadan önce bazı kriterleri gözden geçirmesi gerekiyor. Bu kriterleri dilerseniz detaylı olarak açıklayıp, önem göstererek incelemenizi sağlayayım.

Kredi Skoru Öğrenme

Banka kredi skoru sorgulama işlemi yapmadan kredi ya da kredi kartı başvurusu yapmak riskli olabilir. Kredi notunu öğrenme işlemi yaptıktan sonra kredi ya da kredi kartı alma şansınıza dair bir hesap yapabilirsiniz. Örneğin; bankalar ile aranızdaki ilişkinin geçmişe dayalı detaylarını öğrenebileceksiniz. Herhangi bir banka ya da finans kuruluşu tarafından geçmişte size sunulan hizmetlere dair raporları görebilirsiniz. En önemlisi, bankaların yapmış olduğu sorgularda size verilen banka skoru puanını sizde görebileceksiniz. Bu puana göre hizmet verildiğini unutmayınız. Sorgulama işlemi konusunda detaylı bilgileri buradan alabilirsiniz.

Ev Hanımları Kredi Kartı Başvurusu

Ev hanımları kredi kartı başvurusu yapmak için banka şubelerine gidebilirler. Özellikle banka şubesine gidilecek diye bir durum yoktur. Dileyenler başvuru yapacağı bankanın İnternet şubesine veya telefon bankacılığı hizmetlerini arayabilirler. Son günlerde en popüler olan seçenek ise, başvurulacak bankanın İnternet bankacılığı özelliğini kullanmaktır. Bir çok banka başvuru için sadece kimlik (Nüfus cüzdanı) belgesi istemektedir. Sizde hemen kimlik belgeniz ile birlikte başvuru yapabilir, bankanın vereceği karar göre bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Kaynakhttps://www.kredibanka.org/ev-hanimlarina-kredi-karti-veren-bankalar/ 

1 YORUM

Bir Yorum Bırak