Fargo İzlemek İçin Hemen Tıklayın

0

Dünyada en çok izlenen yabancı diziler alt yazılı olarak altyazilidizi.co sitesi üzerinden sizlere sunuluyor. Daha önce yayınlanmış olan tüm bölümleri ile birlikte yabancı dizi izlemek istiyorsanız sizleri bu siteye davet ediyoruz.

Full HD Fargo İzle

Yaklaşık 4 yıl önce, 15 Nisan 2014 tarihinde yayın hayatına başlayan fargo dizisi, 90’lı yıllarda ödül almış olan aynı isimli filmin televizyon dizisine uyarlanmış halidir. Dizinin birinci sezonunda Minnesota Bemidji’de yaşanan olaylar konu olarak ele alınırken; ikinci sezonda ise, 1970’li yıllarda yeniden Minnesota’da geçen mafya hesaplaşmaları konusuna değinilmiştir. Hemen altyazilidizi.co adresine gir ve tüm bölümleriyle Fargo izle ve bu keyfi her zaman sende yaşa.

Dizinin ilk sezonunun konusu ve başkahramanı LesterNygaard’dır. Her alanda başarısız, pısırık ve karısından korkan bu karakter, kiralık katil olan LorneMalvo ile hastane de karşılaşır. MalvoNygaard’a kişiliği ve hayat ile ilgili birtakım öğütler verdikten sonra karısını öldürüp, Malvo’dan yardım istiyor. Hayatına bambaşka biri olarak devam ediyor. Dizi ilk sezon Nygaard ve Malvo’nun işlediği cinayetleri ve de bu cinayetleri çözmek için çabalayanları konu alıyor.


İkinci sezon dizi, mafya hesaplaşmalarını konu edinmiştir. Bu sırada Gerhart ailesinin başından geçen olaylar da anlatılmaktadır. Dizide yer alan bütün olaylar güzel bir kurgu içerisinde anlatıldığından dizinin her bölümü heyecan doludur. İkinci sezonda Peggy, eşi Ed ve mafya aileleri arasındaki ilişkiler ön plana çıkmıştır. Eyalet polisleri ve mafya çatışma halindedir.

Lorne Malvo Bemidji 2006 senesinde, Minnesota’dan geçerken tesadüf eseri karşılaştığı “ezik” diye tabir edilen LesterNygaard’ı kirli aklı ve şiddetiyle etkisi altında bırakmıştır. Tam da bu esnada yeni memur olan MollySolverson ve Duluth polis memuru GusGrimly ile birlik olurlar. Malvo ile Nygaard’ın bir tür bağlantısı olabileceğine inandıkları bir dizi cinayetleri araştırmaya başlarlar.

Her bölümü son derece heyecanlı, gerilimli ve merak uyandıran sahneler içeren, dünyada en çok izlenen yabancı dizi filmleri arasında yerini alan Fargo,baştan sona kadar tüm bölümleri ile birlikte sizlere sunuluyor. Hemen www.altyazilidizi.co sitesini ziyaret edebilirsiniz. HD kalitesi ve kesintisiz hizmeti ile dilediğin zaman sen de fargo izle.

Bir Yorum Bırak