Gelecek Tahminleri ve Medyumlar

0

Fala inanma, falsız da kalma. Bu cümle hemen herkes tarafından bilinen bir deyimdir. Cümlede geçen fal kelimesi aslında sadece bizim bildiğimiz basit kahve falından ibaret değildir. Bu cümledeki fal kelimesi aynı zamanda büyüler, diğer fallar ve yıldıznameler için de söylenmiştir.

Büyülerin varlığı hakkında pek çok kaynak farklı ifadeler kullanmaktadır. Ancak İslam dininde de kabul gören bir olgudur. Çeşitli ruhani varlıklar aracılığıyla yapıldığı söylenir. Bu durum pek çok filme ve diziye konu da olmuştur. Sadece bizim kültürümüzde değil, her dinde yeri olan büyüler hakkında en fazla bilgiye sahip insanlar medyumlardır.


Büyülerin kendi içinde çok farklı çeşitleri vardır. Aşk büyüsünden tutun, papaz büyüsüne kadar büyüler bulunur. Bunların her birinin farklı amaçları mevcuttur. Ancak bu işe girmek isteyen her kişinin çok dikkatli olması gerekir. Büyülerin sonuçları bazen geri dönülmez olabilir. Bunun yanı sıra tecrübesiz insanlarla bu işler üzerinde çalışmak da dönüşü olmayan belalara yol açabilir. Bu yüzden büyü yaptırmak için seçeceğiniz medyumun ya da hocanın çok bilgili ve işini düzgün yapan birisi olması şarttır. Bu tarz işler aslında bir nevi gönül işidir. Yapan kişi gerekli şartlara uygun olmalı ve mistik güçler barındırmalıdır. Yapacağı işin sonucunu gönülden istemelidir. Kısacası insanlara yardım amacı taşımalı ve kötü yollar izlememelidir. Son zamanlarda bu işlerde adından çokça söz ettiren Medyum Martin, bu işleri en iyi şekilde yapabilmektedir. Asıl amacı para kazanmak değil, insanlara yardım etmek olan bu medyumun yaptığı her türlü iş için istenilen sonuç elde edilmektedir.

Tekrar uyarmakta fayda var; büyü ve bunun gibi işlere bulaşmak, tecrübeli biriyle çalışılmadığı sürece çok tehlikelidir. Bu yüzden çalışacağınız kişiyi çok iyi seçmelisiniz.

Bir Yorum Bırak