Gençleşmenin Sırrı Botoks

0

Botoks uygulaması kadınlar tarafından tercih edilen, gençleşmek, güzel bir görünüme kavuşmak için tercih edilen bir uygulama olarak bilinse de erkeklerin de sıklıkla tercih ettiği hem estetik hem de tedavi için uygulanan bir yöntemdir. Kadın ya da erkek hepimiz yıllar geçtikçe yaşlanıyoruz, farkında olmadan yaşadığımız fiziksel değişiklikler bizi mutsuz etmeye başladığında gençleşmek güzelleşmek istiyoruz. Bu süreçte botoks ile karşılaşıyoruz!

Botoks uygulaması, cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve maddelerin cilt altına enjekte edilmesiyle sağlanır. Böylelikle vitamin ve mineraller ciltte hasarlı noktaları onararak yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Ciltte meydana gelen kırışıklıkların ortadan kalmasıyla genç bir görünüme kavuşulmaktadır, bu sebeple gençlik sırrı botoks hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Kırışıklık ve sarkmalara çözüm getiren botoks ayrıca farklı bir görünüm elde etmek için de uygulanmaktadır. Bu değişiklikler kaş yapısında, dudak görünümünde ve göz çevresinde oluşan çizgilerdir.

Dr. Buket Yıldırım botok uygulamasının Türkiye’nin her yerinde uygulandığını ancak Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde diğer bölgelere göre  %70 oranında daha fazla tercih edildiğini belirtmektedir.


Botoks dediğimizde hemen herkesin aklına dudak dolgusu gelmektedir. Günümüzde özellikle kadınlar tarafından dudak dolgusu için tercih edildiğinden ilk akla dudak dolgusu gelmektedir. Dudak yapısını beğenmeyen, daha gösterişli dolgun ve dikkat çekici dudak yapısına sahip olmak isteyenler botoks ile istedikleri görüntüye kavuşabilirler. Alt ve üst dudak farklılığınız varsa, çok ince dudaklara sahipseniz, dolgun ve yüzünüze uygun dudak yapısına ulaşmak için uzmanlardan destek alarak botoks uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Botoks günlük yaşantınızı etkilemeden oldukça kolay uygulanan bir yöntemdir. Tercih ettiğiniz güvenilir ve doğru kliniklerde uzman hekim tarafından yüz ölçülerinize uygun ölçülerde uygulama yapılmaktadır. Böylelikle hem kendinizi mutlu hissediyor olacak hem de daha dolgun dudaklara sahip olabileceksiniz.

Teknolojik cihazlar sayesinde uygulama yapılmadan önce size uygun ölçüler bilgisayar ortamında nasıl bir görüntü elde edileceğini önceden göstermektedir. Kısacası dudak dolgusu yapıldığında nasıl görüneceğinizi önceden görebilir ve bu doğrultuda karar verebilirsiniz. Doğru ve güvenilir merkezleri tercih ettiğinizden emin olarak güvenle botoks uygulaması yaptırabilirsiniz.

Kaynak : http://www.drbuketyildirim.com/botoks.html

Bir Yorum Bırak