Hakkımda

Kurtuluş Akburu

Merhabalar,

Öncelikle beni daha iyi tanımak için buraya gelmen beni çok mutlu etti. Üşenmeden, blogumu inceleyip bu sayfaya geldiğin için teşekkür ederim.

Benim ismim Kurtuluş Akburu. 1995 yılının sıcak bir Ağustos günü dünyaya geldim. Çocukluk yıllarımı Ankara ve Çorum’da geçirdim. Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun olup Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümüne başladım. Burada geçirdiğim İngilizce hazırlık ve 1.sınıfın ardından bölüm değiştirerek Ege Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde eğitim almaya başladım. Halen 3.sınıfını okuduğum bu bölümde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Bunun yanında Anadolu Üniversitesi’nde de Açıköğretim Fakültesi Kamu Yönetimi öğrencisiyim.

Blog yazmaya 2009 yılında başladım. Zamanla farklı projelerde yer alarak kendimi geliştirme fırsatı buldum. Zaman geçtikçe bireysel projeler üretmeye başladım. Farklı konularda pek çok blog yazdım. Son olarak bugüne kadar edindiğim tecrübelerin meyvelerini yaklaşık 1 buçuk yıldır Blogdede’de sunmaya çalışıyorum.

Sosyal Medya Hesaplarım;

Facebook / Twitter / Instagram / Bionluk / Sadeceon / Mail

Bu yolda bana destek olan, yazılarıyla Blogdede’ye renk katan editör arkadaşlarımı da sizlere tanıtmak isterim.

Torun // instagram

Lise öğrencisi, patronun kardeşi. Bilgisayar oyunları başlıca ilgi alanı.

2

Miniklik // twitter

Okur, yazar, çizer. Sadece farklı olanı sever. Bir şarkılık ruh hali.

3

BKare // twitter

Burak Bayrak. Siteye patron kankası kontenjanından dahil oldu. 1.90 boylarında bağrı yanık bir Anadolu çocuğu. Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümü 1.sınıf öğrencisi. Spor, Yaşam, Genel Kültür başlıca ilgi alanlarından.

4

Kendine Fakir // twitter

Treasure, Pleasure, Leisure.

unkn

Beyaz Zenci

Sinema sever hatta çok sever. Sağlam dinleyici, güzel yemek yapar. Müziğin iyisini dinler. Ne yaparsa yapsın, kendi bildiğini yapar. İnatçıdır. Manzara sever. Tarotçunun tabiriyle, beyaz bir zencidir.