Hem Eğlendiren, Hem Kazandıran Platform; Steam Rehberi

0

Bir oyuncusunuz ve kendiniz gibi diğer oyuncuların bulunduğu bir platformda oyunlar ve e-spor hakkında haberler almak mı istiyorsunuz? Tüm bunları yaparken de ek olarak bir şeyler kazanmak da fena olmaz hani diyenlerden misiniz? O zaman tam olmanız gereken sayfadasınız diyebiliriz.

Türkiye’de bulunan Steam kullanıcılarının yüksek faydasını hedefleyen SteamRehberi.com içerisinde pek çok farklı kategoriyi barındırarak oyunculara güzel bir web hizmeti vermektedir. Dünya ve özellikle Türkiye’de çok yeni bir alan olan e-spor haberlerini ve oyuncuların oyun dünyasına dair merak ettikleri birçok haberi Steam Rehberi’nde sınırsız olarak erişebilirsiniz. Steam Rehberi’nin kullanıcılarına sunduğu hizmetler sadece bununla sınırlı kalmıyor. Site aynı zamanda kullanıcılarını mutlu etmesini de biliyor. Sizlerin şuan “Peki nedir bu mutluluk?” dediğinizi duyar gibiyiz. Steam Rehberi kullanıcıları için her gün düzenli olarak bedava steam oyunlarını sitesinde paylaşıyor. Bu sayede oyun ve e-spor haberlerini takip etmek ve arkadaş kazanmak için girdiğiniz bir platformda hiçbir şey yapmayarak kendinize ait ücretsiz steam oyunu kazanıyorsunuz. Kulağa çok hoş geliyor değil mi?


Türkiye’deki birçok oyuncu yasal yollarla yani çekiliş ve hediye yöntemiyle dağıtılan ücretsiz steam oyunlarını alabilme konusunda yetersiz. Steam Rehberi, Türkiye’deki kullanıcıların bu yetersizliğini giderme konusunda birçok çalışma yapıp yurtdışındaki kullanıcıların rahatça erişebildiği içerikleri Türkiye’deki kullanıcılara sunmaktadır. Aynı zamanda Steam uygulamasını ve pratik yollarını kullanıcılara öğretmeyi planlayan oluşum bunu her gün girdiği düzenli ve özgün içerikleri ile desteklemektedir. Kategori açıklamalarında kullanıcılarını daha çok bilgilendirici açıklamalarla bilgilendiren Steam Rehberi henüz yen bir web sitesi olmasına rağmen çoğu kullanıcının beğenisini kazanmış durumda. Özellikle ücretsiz steam oyunlarını çok hızlı bir şekilde kullanıcılarla paylaşması sitenin en sevilen özelliklerinden birisini oluşturuyor. Öyle ki bedava steam oyunu kampanyası yapıp oyunculara oyun dağıtılan bir etkinlik olduğu zaman, Steam Rehberi bunu dakikalar içinde bizlerle paylaşarak sınırlı sayıda dağıtılan oyunları çok hızlı bir şekilde almamızı sağlıyor. Steam Rehberi sizlere sadece bedava steam oyun dağıtım adreslerini paylaşmakla kalmayıp girdiğiniz promosyon sayfalarında oyunu nasıl alacağınıza dair izlemeniz gereken adımları sizlere aşama aşama anlatıyor.

Kullanıcılarıyla oldukça ilgili olan Steam Rehberi, aynı zamanda Steam ile ilgili karşılaştığınız soru ve sorunlar konusunda oyunculara yardımcı olmakta. Steam kullanımının püf noktaları, hangi eklentiler ile daha etkili steam mağaza deneyimi yaşayabiliriz gibi kafamızda oluşan birçok sorunun yanıtı bizlere detaylı bir şekilde aktarılıyor. Tüm bunlara ek olarak site, sizlere steam indirimlerini anlık olarak paylaşıyor ve indirim zamanı kafanızda oluşan sorularınıza birer birer yanıt veriyor. Örneğin indirim zamanı bir oyunun %50 indirim aldığını gördünüz ve aklınıza acaba daha önce en ucuz ne kadar olmuştu gibi bir soru geldi. Hiç merak etmeyin Steam Rehberi sizin için tüm bu soruların cevabını ve daha fazlasını veriyor.

Son olarak Steam Rehberi’inde bulabileceğiniz bütün kategoriler aşağıda listelenmektedir.

  • Ücretsiz Steam Kodları
  • Cs Go Rehberi
  • Cs Go Bedava Skin
  • Haberler
  • E-spor Haberleri
  • Oyun Haberleri
  • Steam ve Oyun Rehberi
  • Steam İndirimleri ve Fırsatları
  • Origin

Bir Yorum Bırak