Instagram’da Video Tanıtımı Nasıl Olmalı

0

Instagram hesabınızdaki fotoğrafların beğenilmesi daha kolay olur çünkü fotoğraflar görülür görülmez bakan kişide bir etki bırakabilir ancak videolar için aynı şeyleri söylemek mümkün değil. Videolar ilk başta ilgi çekici olmayabiliyor ve izleyici videonun devamına hiç bakmayabiliyor bu da beğenmemesine ve haliyle çevresindeki insanların bu videoya erişememesine sebep oluyor.

Instagram Videolarınızın İlk Karesini Özenle Seçin

En başta yapmanız gereken şey videolarınızın kapak görselini seçmeden önce iyi düşünmek ve video içeriğiyle ilgili ayrıca dikkat çeken bir kare yakalamak olmalı. Bu, videonun izlenme şansını arttırdığı gibi beğenilme ihtimalini de yükseltir. Bununla birlikte videonun renklerinin ve çekim şeklinin de çok önemi var. Çok eğlenceli bile olsa eğer video hareket ederek çekildiyse veya karanlık çıktıysa bir işe yaramayacaktır.


Video Paylaşmadan Önce Takipçinizi Arttırın

Videoyu paylaşacaksınız tamam ama kimse görmediği sürece hiçbir anlam ifade etmeyecek. Size bir öneri, video paylaşımlarınızı belirli bir takipçi sayısına ulaştıktan sonra yapın. Eğer takipçi edinmekte zorlanıyorsanız  takipçi satışı yapan sitelerden takipçi de satın alabilirsiniz. Takipçilerinizi doğal yollarla kazanmanızı öneririm ama bazen hesapların takipçi kazanması zorlaşıyor bu gibi durumlar için satın almayı düşünebilirsiniz.

Videolarınızın Görüntülenmesi, Daha Fazla İnsana Ulaşması Demektir

Videoyu Instagram’da paylaştınız ve bu video yüzlerce insan tarafından izlendi. Bu durumda videoyu izlemeyi düşünen insanlar üzerindeki etkisi az olacaktır ama bir de videonun milyonlar tarafından izlendiğini düşünün…
Video izlenmesini arttırmak için videoyu her yerde paylaşın. Baktınız yine işe yaramıyor takipçi gibi video görüntüleme de satın alabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak