İstanbul Kartal’da Kırtasiye Ürünleri

0

Okul malzemeleri ve ihtiyaçları konusunda büyük çözüm önerilerine sahip olan kırtasiyeler, akla gelebilecek her türlü ürünü bünyelerinde barındırmaktadır. Bölgelere, okulların durumuna ve yoğunluklarına göre hizmetlerinde farklılıklar bulunan kırtasiyeler, her ürünü maalesef ki bünyelerinde yer verememektedirler. Bu konuda Kartal’daki kırtasiyeleri ele aldığımızda bazılarının istenilenleri karşılayamadıklarını görmekteyiz. Bu konuda alternatif arayışlara sahip olanlara bazı önerilerde bulunacağımızı ve çok sık aranan fakat her kırtasiyede bulunmayan 2 ürün hakkında bilgi vererek nerelerden bulabileceklerini dile getirmeye çalışacağız. Öncelikle birçok kişinin Scrikss Kalem ve Türkçe İspanyolca Sözlük arayışlarına girdiklerini görüyoruz. Bu arayışlarına çözüm önerisi;

Scrikss Kalem

Öğretmenlere verilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alan Scrikss Kalemler her kırtasiyede maalesef bulunamamaktadır. Bazı kırtasiyeler ise bu durumdan fırsat vererek yüksek satış fiyatları uyguladığını ve alıcıları zora düşürdükleri gözlemlenmiştir. Hediyelik ya da kendilerince kullanmak için Scrikss Kalem satın almak isteyen kişiler, bağlantı adreslerimiz üzerinden bu ürünü bulabilecekleri kırtasiye adreslerine ulaşabilirler. İnternet adresi üzerinde yer alan güncel iletişim adreslerinden ulaşabilir, ürünün stokta bulunup bulunmadığını öğrenebilirsiniz. Bu konuda yaşanılan bir diğer sıkıntı ise Türkçe İspanyolca Sözlük alanında olmaktadır.


http://www.hayatkirtasiye.com.tr/scrikss 

Türkçe İspanyolca Sözlük

Yeni bir dil öğrenmek isteyen kişilerin en büyük ihtiyacı olarak sözlükler gösterilmektedir. Dünyada en çok konuşulan dilin İspanyolca olduğunu ve son zamanlarda ülkemizde bu dile yoğun bir ilginin başladığını söyleyebiliriz. Temel eğitimlerini almaya başlayan birçok kişinin öğrendiği kelimelerin anlamlarını hatırlamak ya da dilimizdeki kelimelerin İspanyolca karşılıklarını öğrenmek adına sözlük ihtiyacına gereksinim duyarlar. Bu konuya var olan ilgi nedeni ile piyasada sözlük kalmadığını, birçok kişinin sözlükleri adeta yediklerini görmekteyiz. Güncel kelimeler başta olmak üzere en detaylı sözlüğü yine bağlantı adresindeki internet sitesinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

http://www.hayatkirtasiye.com.tr/redhouse-resimlerle-turkce-ispanyolca-sozluk 

Kaynak: http://www.hayatkirtasiye.com.tr/ 

 

Bir Yorum Bırak