Kadınlara Alınabilecek Hediye Önerileri

0

Sevgililer günü yaklaştıkça erkekleri bir telaş kaplamaya başlar yavaştan. Ne alacağım, nasıl bir şey almalıyım, ne tür alsam acaba? Bunu alsam beğenir mi, şunu alsam ne tepki verir? Fazlasıyla heyecanlı ve telaşlı bu dönemde aslında bu kadar da canınızı sıkmaya değer mi bilemiyorum. Çünkü konu kız arkadaşınıza hediye almaya geldiyse şanslısınız ki en geniş kategorilerden birisi kuşkusuz budur. Yıl içinde zaman zaman hediye alma alışkanlığı olanlar için özellikle çok daha özel bir hediye seçmesi gereken bu tarihte, farklı arayışlar içerisinde olduğunuzu tahmin edebiliyorum.

Kadınlara Ne Tür Hediyeler Alınabilir?

Bir açıdan kolay bir açıdan da oldukça zor olan bu özel gün için sizlere birkaç alternatif hediye tavsiyesi verebilirim. Erkeklerin genel problemlerinden birisidir hediye seçimidir. Çoğunun sık sık alışveriş yapma gibi bir alışkanlığı olmadığından, piyasada ne tür farklı hediyeler olduğundan da haberleri olmaz. Hele ki bu hediyeyi sevdiğimiz, her şeyimiz diyebileceğimiz kız arkadaşımıza alıyorsak işler iyice sarpa sarabilir. Onlarca, yüzlerce belki de binlerce farklı türde hediye seçeneğimizin olduğu bu kategori sizleri yorabilir. Kişiye özel hediyeler, özel olarak tasarlanmış aksesuarlar veya daha farklı şeyler tercih edebilir.

Ona özel tasarlatacağınız bir aksesuar sayesinde onu ne kadar çok sevdiğinizi ve ona hediye alırken ne kadar çok çabaladığınızı gösterebilir, gelişi güzel bir hediyedense gerçekten değer vererek aldığınızı hissettirebilirsiniz. Bunun büyük ve pahalı bir şey olmasına gerek yok, yanlış anlaşılmasın. Çok uygun fiyatlara hatta gerekli malzemeleri alarak kendiniz bile çok güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Gerçekten sizi seven birisi aldığınız hediyenin büyüklüğü ve fiyatına bakmayacaktır, o hediyenin ifade ettiği sevgi ve mesajlar onu etkileyecektir. Bu yüzden bu özel günde seçim yaparken en fazla dikkat etmeniz gereken nokta sevginizden bir miktar serpiştirilmiş olmasıdır. Kız arkadaşa alınabilecek hediye önerileri şu şekildedir;

Takılar

Sıradan gelebilir fakat kızların en çok sevdiği şeylerden biri takılardır. Eğer gerçekten onu büyülemek ve mutlu etmek istiyorsanız maddi değeri önemli değil, malzemeleri alarak kendiniz bile güzel bir amatör el yapımı kolye hazırlayabilirsiniz. Bu kolyenin manevi değeri onu mutlu edecektir. Eğer biraz daha kaliteli olsun çok da ucuza kaçmaya gerek yok diyorsanız, yine öyle 3 basamaklı sayılara çıkmadan ya da üç basamağın başlarında bir fiyatlara oldukça güzel özel şekillerde tasarlatabileceğiniz takılar bulmak mümkündür.


Takı ve Aksesuar

Cüzdan ya da Çanta

Klişe dediğinizi duyar gibiyim. Evet yaratıcılığınızı konuşturamadığınız zaman bir cüzdan ya da çanta hediyesi gerçekten ihtiyacı yoksa gereksiz ve klişe kaçacaktır. Ama siz yaratıcılığınızı konuşturup bir cüzdan üzerinde oynama ve ilişkinizi yansıtacak çok göze çarpmayan ufak eklemeler yaparsanız, bu cüzdan ya da çanta hediyesi onun için oldukça sıra dışı bir hediye olacaktır. Bu onu inanılmaz mutlu edebilirç Üzerine ismini yazdırmaktan bahsetmiyorum, mesela ilk tanıştığınız günü anımsatan bir şey bir kahve mesela üzerine bu kahveyi çizmeniz veya çizdirmeniz ömür boyu unutamayacağı bir hediye olabilir. Bu sadece bir örnek yaratıcılığın sınırı yok sonuçta onu bizden daha iyi tanıyorsunuz. Hediyeyle birlikte yazacağınız anlamlı bir not kağıdı bile o hediyeyi fazlasıyla değerli kılacaktır.

Eşya ve Aksesuarlar

Üzerinde resminizin basılı olduğu bir bardak, sizinle alakalı bir simgeyi barındıran gece lambası ya da bir yastık. Her gün kullanabileceği eşyalardan birini seçip, onu ilişkinize uygun hale getirmek; oldukça değerli bir hediye olacaktır. Yaratıcılığınızı her şekilde kullanmanız şart.

İnternet Sitesi

Hediyenizle bir fark yaratmak, klişeden kilometrelerce uzakta kalmak istiyorsanız paha biçilemez bir hediye olabilir. Teknolojiye ayak uydurup, oldukça yaratıcı bir şekilde web sitesi tasarlayabilir ya da birine tasarlatabilir; site içerisine sizin için özel olan her şeyi ekleyebilirsiniz. Bu kadar farklı bir hediyeyle karşılaşmak onu şaşırtacaktır. Hatta size daha önce bir müşterim için oluşturduğum sistemden bir örnek de ekleyeyim.

Buraya tıkladığınızda açılan site yeni evlenen bir çifte ait. Tasarımı ve içeriği tamamen bana ait. Siz de böyle bir hediye almayı düşünüyorsanız benimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Onu Sevdiğinizi Dile Getirin

Diyeceksiniz zaten her gün söylüyorum, öyle değil. Tahminimce internette gezinirken, Instagram’da veya sağda solda karşınıza çıkmıştır. Hani şöyle genelde kalp şeklinde küçük kağıtlarda cümleler yazar onlarca, yüzlerce olur bunlardan. Evet bunlar artık standart olarak gelebilir peki bunları hazır olmasından ziyade işin içine biraz emek ve sevginizi katarak kendiniz hazırlamaya ne dersiniz? Hem de el yazınızla. Zaman alacaktır, ama manevi anlamda güzel bir hediye olacaktır. Hele sizin cümleleriniz yer alırsa yüz tane alıntı cümle yerine 10-15 tane kendi cümlenizi araya sıkıştırmanız onu şaşırtacaktır. Ya da ilişkinizin önemli anlarını hikayeleştirebilirsiniz. Bunu güzel bir şekilde yine kağıt, karton vb. yardımıyla hazırlayabilir parçaları bir araya getirmesini sağlayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak