Kısa Saç Modelleri Erkek

0

Herkesin bildiği gibi erkeklerin büyük bölümü saçlarını kısa kullanmayı tercih eder. Kısa saç modeli arayışlarının kaynağı da burası. En yakışıklı futbolcular, gençlerin hayran olduğu oyuncular, dizi ve filmlerin başrolleri genellikle kısa saç modelleri tercih eden erkeklerdir. Örnek alınan şahıslar özellikle ergenlik çağındaki gençlerin görünüm isteğinde de değişimler yaratıyor.

Örneklerle pekiştirmek gerekirse, David Beckham, kısa saç modelleri erkek ile ilgili idol olmayı başarmış kişiler arasında. Kıvanç Tatlıtuğ, tercih ettiği kıyafetler ve saç modeliyle birlikte genç erkeklerin adeta modaya bakış açısını yaratanlar arasında. Dünya genelinde imajıyla büyük etki yaratan Brad Pitt anılmazsa olmaz. Aşağıda ünlülerin bazı fotoğraflarını görebilirsiniz.


Olgun kadınlardan genç kızlara kadar büyük bir dişi kitlenin beğenesini kazanan ünlüler görüyorsunuz. Neredeyse hepsinin kısa saçlar tercih ettiğini görebilirsiniz. Sert ve haşin erkek imajını başarılı şekilde ön plana çıkaran kısa saç modellerini sizler de tercih edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak