Köpek Maması Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

0

Evinizde köpek besliyorsanız onun için en iyi mamayı istersiniz öyle değil mi?

Köpek mamalarının içine konulan bir sürü katkı maddesi sizi korkutuyor ve alırken çok çekiniyorsunuz biliyoruz. Köpek maması alırken dikkat edilmesi gereken en önemli 2 konu var.

  • Mamalar katı, fakat kuru olmamalıdır ve kolay dağılmamalıdır.
  • Super Premium ya da Premium mamaları tercih ediniz.

Sizin için bu kurallara uyan ve novabazar.com üzerinde bulabileceğiniz köpek mamalarını sıraladık.

1. Goody Kuzu Etli ve Pirinçli 15 kg Yetişkin Köpek Maması

Dengeli kalsiyum ve fosfor içeriği sayesinde sağlıklı diş ve kemik oluşumunu destekleyen Goody Kuzu Etli ve Pirinçli 15 kg Yetişkin Köpek Maması, içeriğindeki aminoasit ve vitaminler sayesinde de güçlü bağışıklık sisteminin gelişmesini sağlar. Köpeğiniz için tereddüt etmeden seçebilirsiniz.

2. Kays Dog Kuzu Etli Pirinçli 15 kg Yetişkin Köpek Maması

Köpeğinizin kan oluşumunda, tüy yapısında, deri ve kas gelişiminde önemli rol oynayan, özel olarak tasarlanmıştır. Tane şekilleri ile diş ve diş etleri korunmuş olup sindirimi kolaylaştırır. Köpeğinin iyi bir mama yemesini isteyen köpek sahipleri rahatlıkla tercih edebilir.

3. Royal Canin Maxi Junior 15 kg Büyük Irk Yavru Köpek Maması

İçinde kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat*, mısır unu, hidrolize hayvansal proteinler, mısır gluten, mısır, pancar küspesi, bitkisel lifler, mineraller vb. bir sürü sağlıklı besin bulunan Royal Canin Maxi Junior 15 kg Büyük Irk Yavru Köpek Maması köpeğinizin severek yiyeceği bir mamadır.


4. Acana Heritage Puppy Large Breed 17 kg Büyük Irk Tahılsız Yavru Köpek Maması

Büyük ırk yavru köpeklerin biyolojik beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmış tavuk ve balık etli kuru mama olan Acana Heritage Puppy Large Breed 17 kg Büyük Irk Tahılsız Yavru Köpek Mamasını tercih etmekte kuşku yaşamayın. Rahatlıkla gidin ve alın.

5. Pro Plan Duo Delice Parça Etli & Biftekli 10 kg Yetişkin Köpek Maması

Köpeğiniz bu yenilikçi gevrek mamayı kesinlikle sevecektir. Pro Plan Duo Delice Parça Etli & Biftekli 10 kg Yetişkin Köpek Maması Sığır etli iki farklı yapıda mama tanecikli köpek mamasıdır.

6. Pedigree Vital Protection Biftekli Ve Kümes Hayvanlı 15 kg Yetişkin Köpek Maması

Köpekler de sağlıklı yaşamayı ve beslenmeyi hak ederler. Ağız Sağlığını Korumaya yardımcı yeni kuru mama, köpeğinizin diş ve diş etlerini korumaya yardımcı özel kıtır parçacıklar içerir.

7. Royal Canin Maxi Adult 15 kg Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması

Royal Canin Maxi Adult Büyük Irk Kuru Köpek Maması 15 kg zenginleştirilmiş vitamin E formülü ile köpeğinizin hücre yaşlanma süreçlerini yavaşlatır ve serbest radikallere karşı direncini arttırarak hastalıklara karşı dirençli olmasını sağlar.

Listedeki tüm ürünleri ve daha fazlasına novabazar.com adresinden erişebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak