Kürtaj Ankara denildiğinde Uzay Yıldırım!

0

Kürtaj Ankara da uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan kliniğimizde uygulanan son derece önemli ve hatta bazı zamanlarda hayati bir risk bile taşıyabilen uygulamalardan biridir. Gebeliğin istenmediği durumlarda veya herhangi bir sağlık problemi olduğunda gebeliği sonlandırılması olarak adlandırılan kürtaj uygulaması; Vakumlu ve ilaçlı olarak 2 farklı yöntemle uygulanmaktadır.

Kürtaj süreci nasıldır, neler yapılmalıdır?

Tabi ki kürtaj Ankara için en uygun yöntem ilk öncelikle kadın doğum hekimleri ile görüşülerek ortak bir karar alınmasıdır. Kürtaj Ankara kliniğimizde ağrısız ve kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Tam anestezi uygulanarak kürtajla alakalı olumsuz tecrübeler hatırlanmaz. İstenmeyen gebeliklerde yasal süreç 10 ila 12 haftadır ve kürtaj sonrasında mutlaka kontrol yapılmaktadır. Kürtaj sonrasında hafif ağrı ve kanama olabilmektedir. Önlem amaçlı antibiyotik kullanımı sağlanmaktadır.

Vajina beyazlatma uygulaması da yine kliniklerde ve hastanelerde uygulanmakta olan estetik bir uygulamadır. Kadınlarda cilt hastalıkları, yaş etkeni, ağda vb. uygulamalar, menapoz gibi birçok sebepten dolayı vajinal kararma sorunu ortaya çıkmaktadır. Estetik olarak rahatsızlık veren bu görüntü için en iyi uygulama, lazer yani bleaching yöntemiyle yapılan vajina beyazlatma işlemidir.


Uygulama seansları nasıldır?

Vajina beyazlatma uygulamasında istenilen sonuca ulaşabilmek 4 veya 6 hafta aralıklarda 1 veya 2 seans ile cihazlı iyileştirme sistemleridir. Karbondioksit lazer dediğimiz uygulama 10600 nanometre dalga boyutuna sahiptir ve ışınların dokuda meydana getirdiği hasarlanma sonrası yeni ve canlı bir görünüm sergilenmesine yardımcı olur. Vajinal beyazlatma uygulaması sonrası kişinin kendine olan güveni yerine gelmektedir.

Lazerle vajina daraltma işlemi yine vajina beyazlatma ve diğer estetik uygulamalarda olduğu gibi oldukça sık tercih edilen işlemlerden birisidir. VIVEVE, mono-polar radyofrekans teknolojisiyle uygulanan, vajinal gevşekliği sonladırmak amacıyla gerçekleştirilen lazerle vajina daraltma farklı bir yöntemdir.

Lazerle vajina daraltma 1 ila 3 ay içinde sonuçlanır ve uygulama alanında sıkı ve işlevsel bir sonuç elde edilmektedir.  İşlem süresi yaklaşık 30 dakikadır ve anestezi gerektirmez. Sizlerde vajinal beyazlatma ve diğer bir çok alanda merak ettiğiniz uygulamaları www.uzayyildirim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak