Lazer Epilasyon Teknolojileri

0

Yaz ayı geldiğinde aslında epilasyonun kıymetini çok daha iyi anlıyorsunuz. Aniden bir denize ya da plaja gitme istediğiniz oluştuğunda, var olan kıllarınız ve tüyleriniz başınıza dert oluyor. Oysa lazer epilasyon ile işlem yaptırmış ve tertemiz bir hale kavuşmuş olsanız böylemi olacaktı? Elbette hayır. Lazer epilasyon özellikle son yollarda çağ atladı ve çok daha iyi teknolojiler ile hizmet sunmaya başladı. O halde bu teknolojiyi biraz daha yakından tanımaya başlayalım.

Yeni dönem lazer teknikleri

Yaptıracağınız lazer epilasyon da sunulan cihaz ve yapılan teknik çok önemlidir. Sizler artık son teknoloji olan Buz lazer yani Soprano Ice cihazını tercih edebilirsiniz. Buket Yıldırım tarafından sizlere sunulan bu cihaz ile çok daha kısa sürede, çok daha zahmetsiz ve acısız bir şekilde tüylerden kurtuluyor olacaksınız.

Ağrısız sızısız

Özellikle lazer epilasyon ile yaptıracağınız işlem öncesi korku duyuyor olabilirsiniz. Buz lazer sayesinde artık acılar son buluyor. Soprano ıce cihazı sayesinde soğutulmuş başlıklar devreye giriyor ve sizler acıyı en az seviyede hatta etkilenmeyecek seviyede yaşamış oluyorsunuz. Erkekler için de aynı teknikleri uygulayan Doktor Buket Yıldırım sayesinde erkek kadın fark etmeksizin artık lazer için hizmet alabilecek.


Erkeklerde lazer epilasyon acı veriyor mu?

Erkeklerin tüy yapısı kadınlara göre farklıdır ama bu yöntem ile bunun farklılığı önemsenmiyor. Cihaz her kese ve her tüy türüne göre yanıt veriyor ve erkekler içinde lazer epilasyon hem acısız hem de kolay ve zahmetsiz geçiyor. Erkeklerde lazer epilasyon dolayısı ile korkulacak bir işlem değil, konforlu bir şekilde geçirilen bir süreç olarak kalıyor.

Erkek lazer epilasyon fiyatları

Erkeklerde lazer epilasyon fiyatlarını Doktor Buket Yıldırım kliniğine giderek öğrenebilirsiniz. Her yerden fiyat almış olabilirsiniz ama unutmayın ki fiyattan önce sunulan teknik ve verilecek olan sonuç çok daha önemlidir. Doğru ellerde doğru uygulama ile yapılacak olan işlemden her zaman çok daha fazla memnun kalacak ve paranızın karşılığını fazlası ile almış olacaksınız. Detaylı bilgi için http://www.drbuketyildirim.com adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak