Lazer Epilasyonda Devrim Buzlazer!

0

Lazer Epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en kolay ve en önemlisi de kalıcı yöntemlerinden biridir. Hem kadınların hem de erkeklerin gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri lazer epilasyon uygulaması, son dönemlerde buzlazer teknolojisi sayesinde acısız ve çok daha konforlu bir şekilde uygulanmaya devam etmektedir.

Buzlazer nedir?

Buz Lazer epilasyon uygulaması daha öncede bahsettiğimiz gibi diğer lazer epilasyon sistemleri içerisinde en acısız, en hızlı ve en son teknolojilerden biridir. 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışan buzlazer teknolojisi özel başlığı sayesinde işlem esnasında soğukluk vererek acı hissini yok etmektedir.

Koltuk Altı Bölgesi Lazer Epilasyon uygulaması da yine buzlazer teknolojisi sayesinde kolaylıkla ve diğer bölgelere oranla çok daha kısa seanslarda başarı göstermektedir. Koltuk Altı Bölgesi Lazer Epilasyon alanında hem bölgenin diğer yerlere göre ufak olması hem de burada yer alan tüylerin daha ince yapılı olmalı nedeni ile diğer lazer teknolojileri ile de güvenle ve kolaylıkla yapılabilmektedir.

Koltuk altı lazer nasıl yapılır?


Buzlazer ya da diğer lazer teknolojileri ile hiç farketmeksizin ortalama 10 dakika kadar süren uygulamada ağrı ve acı hissi minimal seviyede ve tolere edilebilmektedir. İşlemin ardından kremler ile bölge rahatlatılır ve mümkünse 24 saat duş yapılmaması önerilmektedir. Bunun dışında Koltuk Altı Bölgesi Lazer Epilasyon uygulaması sonrası dikkat edilecek bir konu yoktur.

Genital Bölge Lazer Epilasyonişlemi de yine özellikle hanımların oldukça çekingen davrandığı ve acı hissi olucak düşüncesi ile sürekli erteledikleri işlemler arasında yer almaktadır. Ancak Buzlazer teknolojisi sayesinde genital bölge lazer epilasyon işlemi acısız bir biçimde ve masaj konforunda uygulanmaktadır. Bu nedenle de diğer sistemlere göre biraz daha fiyat farkı olan bu son teknoloji ile güvenli bir şekilde ve korkmadan işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Genital Bölge Lazer Epilasyon uygulaması nasıl yapılır?

Buzlazer ile yapılan işlemde herhangi bir anestezik reme gerek duyulmamaktadır. Ancak diğer sistemlerde kişideki oluşabilecek acıyı en aza indirmek için özel anestezi içeren kremler kullanılabilmektedir. Detaylı bilgi için www.buzlazer.com internet sayfasını ziyaret ediniz!

Bir Yorum Bırak