Lazerle Daraltma ve Sıkılaştırma

0

Lazerle Vajina Daraltma yöntemi son dönemlerde en popüler olan ve uygulama kolaylığı nedeni ile de kliniğimizde en sık tercih edilen genital estetik işlemleri arasında yer almaktadır. Doktor Uzay Yıldırım, lazerle vajina daraltma yöntemi ile ilgili en risksiz ve en konforlu şekilde yapılan uygulama olarak bahsetmektedir.

Lazerle vajina daraltma nasıl uygulanır?

Lazer ile yapılan vajina daraltma uygulamasında, Vajina içerisine lazer başlığı yerleştirilmektedir ve bu prob, en derinden en yüzeye kadar kademeli bir şekilde ilerletilmekte ve bu sırada da vajina içine lazer ışını iletilmektedir. İletilen lazer ışınları sayesinde bölge ayrı ayrı taranmakta ve bir ay ara ile

2 seans olarak uygulanmaktadır.

Vajina daraltma işlemi ağrılı mıdır?

Hayır. Uygulama esnasında herhangi bir kesi uygulanmadığından son derece konforlu bir şekilde uygulama yapılabilmektedir. İşlem esnasında sadece vajina içerisinde hafif bir ısınma meydana gelir ve hafif bir batma haricinde herhangi bir ağrı ya da acı hissi meydana gelmemektedir. Uygulama süresi ise ortalama 20 dakik sürmektedir.


Vajina sıkılaştırma Ankara kliniğimizde doktorumuz Uzay Yıldırım ve alanında son derece donanımlı uzman ekibi ile birlikte uygulanmakta olup, son dönemlerin en çok tercih edilen lazer ile yapılan teknik sayesinde tercih edilen genital estetik uygulamasıdır.

Vajina sıkılaştırma operasyonunun riskleri var mı?

Vajina sıkılaştırma Ankara kliniğimizde uzun yıllardan beri uygulanmakta olup, herhangi bir riskli durum söz konusu olmamaktadır. Ancak bu risk oluşumunun olmama nedeni tabi ki işlemi doktorumuzun yapması ve genital estetik alanında kendisinin oldukça donanımlı olmasından kaynaklanmaktadır. Aksi halde tecrübesiz ve genital anatomi hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından yapılan uygulamalar maalesef ki riskli olacaktır. Özellikle de aşırı yaılan sıkılaştırma uygulaması kişilerin daha sonrasında cinsel ilişkiye girememe ya da zorlanma ve buna bağlı sürekli ağrılı ilişki yaşamalarına da neden olabilmektedir.

Vajina daraltma uygulaması ortala 2 ile 3 cm kadar yapılmalıdır. Konu ile ilgili detaylı bilgilere www.uzayyildirim.com internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak