Marmaris Tekne Turu

1

Türkiye’nin incisi olarak ün salmış olan Marmaris son yıllarda yerli ve yabancı ziyaretçilerin gözde noktalarından biri olmaya başlamıştır. Akdeniz ve Ege ikliminin karışımı özellikler sergileyen belde de yaz ayları oldukça sıcak geçmekte ve ziyarete gelenler serinlemek için çeşitli yollara başvurabilmektedir.

Ziyaretiniz sırasında birçok aktivite yapabileceğiniz belde de, en çok tercih edileni tekne turlarıdır. Özellikle yaz aylarının kavurucu sıcaklarında az da olsa serinlemek isteyenler için iyi bir alternatif olmaktadır. Çeşitliliği fazla olan tekne turlarının size uygun olanını seçerek bu turlara katılabilirsiniz. Bu konuda kendini fazlasıyla geliştirmiş olan ilçe, tekne turlarında kaliteli hizmetler sunmaktadır. Uzun yıllardır geçimini turizm ile sağlamalarının bunda etkisi oldukça büyüktür.

Genel olarak Marmaris Tekne Turu sabah erken saatlerde başlayıp, akşam saatlerinde son bulmaktadır. Özel olarak belirlenmiş uğrak noktalarında mola veren tekneler, Marmaris’in en yeşil ve en mavi denizlerinde size yüzme şansı sunmaktadır. Eğer yüzme bilmiyorsanız endişe etmenize gerek yok. Tekne çalışanları sizlere can yelekleri temin ederek, yüzme bilmeyenlerinde muhteşem bir gün geçirmesine yardımcı olacaklardır. Yüzmekten yorulanlar için öğle yemeği muhteşem bir manzara eşliğinde sunulmaktadır. Dönüş yolunda çalan müzikler ve organize edilen etkinlikler ise tekne turunuzun eğlence ile sonlanmasına vesile olacaktır.


Bu turlar sayesinde tatilinizde Marmaris ve çevresini gezme şansı yakalamış olursunuz. İşinin ehli rehberler tarafından hazırlanmış bilgiler sayesinde bölgeyi ve tarihini daha net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Doğa ile bütünleşmiş tarihi tüm benliğiniz ile hissedebilirsiniz.

Tekne turu sırasında alternatif olarak bir sürü aktivite yapabilirsiniz. Bunların başında öğle saatlerinde yanınıza yanaşan banana botlar gösterilebilir. Evinize bir sürü muhteşem anı ile dönebilirsiniz.

Marmaris’i eğer tatil rotanıza eklediyseniz, yapılacaklar listenize tekne turunu mutlaka eklemelisiniz. Uluslararası mavi bayrak kriterlerine sahip denizleri görülmeye fazlasıyla değerdir. Tekne turu için rezervasyonunuzu bir gün önceden yaptırmanız yeterli. Geriye kalan bütün prosedürleri sizin için hizmet veren firmalar halledecektir.

Marmaris Turları hakkında daha fazla bilgi almak için https://tr.marmaristravel.net sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

1 YORUM

  1. Marmaris türkiyenin en güzel turistlik yerlerinden birisidir keşke orada bir yazlığım olsaydı diğer türlü gidip kalması sıkıntı zaman kısıtlı olduğundan tatilin keyfi çıkarılmıyor 🙂

Bir Yorum Bırak