Minions Oyuncakları

0

Minyonlar gönüllerimizde çoktan taht kurmuş karakterler. Çocukların sevimli görüntüleri ve doğal saf davranışlarıyla her zaman ilgi odağı olmuşlardır. Çocukların bu sevgisine tepkisiz kalmayan üreticiler birçok Minions oyuncak tasarlamıştır. Bu yazımızda Karakter Dükkanı’nın çocuklarınıza sunduğu oyuncaklardan ve özelliklerinden kısaca bahsediyor olacağız. Hadi bakalım, Bu yazıyı sizlerle beraber okuyan çocuklarımızı daha fazla heyecanlandırmadan başlayalım.

Peluş Kevin

Birisi yeni uyku arkadaşı mı dedi. Yumuşacık iç dolgusuyla Kevin yatağınızda çocuklarınızı ısıtmaya geliyor. En uzun Minyon olan Kevin sevimli görüntüsüyle minik dostlarını bekliyor. Fakat şunu hatırlatmayı isteriz ki PeluşKevin’i sadede uyurken kullanmak zorunda değilsiniz. Onu istediğiniz yere götürebilirsiniz. Emin olun ki o sizinle beraber gezmeye çoktan hevesli.

Peluş Bob

Bu sefer de Bob severleri ilgilendiren bir oyuncakla karşınızdayız. Yeni bir uyku ve macera arkadaşı arayan minik dostlarımız bu oyuncak tam da sizleri ilgilendiriyor. En minik ve en tatlı Minyon olan Bob tüm neşesi ve enerjisini paylaşacağı bir arkadaş arıyor.

 

PeluşStuart

Stuarten sevilen tek gözlü Minyon’dur. Çocuğunuzun uykuda ona sarılması aralarındaki sevgi bağını güçlendirecek ve çocuğunuza sevginin önemini hatırlatacak. Üstelik Stuart çocuğunuzun kendiyle beraber gittiği her yere kendisinin de götürülmesini istiyor. Çocuğunuzun yeni arkadaşı Stuart olsun istemez misiniz?


MinionsBob Taşıma Çantası

Elde taşımak için tasarlanan Minyonlar Bob taşıma çantasının içerisindeki ayıcık, yaylı tabanca ve muz ile bir çantadan çok daha fazlası. Yaylı tabanca sayesinde istedikleri yerlere muz fırlatabilecek olan çocuklarımız isterlerse arkadaşlarıyla beraber oynayarak eğlencelerine eğlence katacaklar.

Minions Köpük Tabancası

Sırada yine çocuklarımızın çok fazla ilgi göstereceği bir oyuncak var. Minions köpük tabancası diğer tüm köpük tabancalarından farklı. Nasıl mı? Minions köpük tabancası piller yardımıyla çalıştığı için çocuklarınız üfleyerek yorulmayacak. Ayrıca kolayca değiştirebileceğiniz köpük kabı ile eğlence asla yarım kalmayacak. Arkadaşlarınızla beraber evde, parkta, bahçede, havuzda kısacası istediğiniz her yerde oynayabileceğiniz köpük tabancası çocuklarınızı eğlendirmekle kalmayıp köpüklerle boğuşmak bambaşka bir heyecana dönüşecek.

Minions oyuncaklarını çocukların çok beğeneceğinden eminiz. Ayrıca oynadıklarında da alacakları keyfi şimdiden tahmin ediyoruz. Siz de bu oyuncaklarla çocuklarını mutlu etmek istiyorsanız karakterdukkani.com adresine uğramanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Bırak