Organikasyon Firmasının En Çok Satan Ürünü Epimedyumlu Macun

1
Epimedyumlu Macun

Organik ürünler pazarına hızlı bir giriş yaparak tamamen bitkilerden elde ettiği doğal ürünleri tüketicilerle buluşturan Organikasyon firmasını bu makalede sizlere tanıtmaya çalışacağız. Fabrikasyon kelimesinin zıt anlamlısı olarak türetilen ve organik üretimi simgeleyen marka son 2 yıldır sektörde kendine sağlam bir yer edindi. Şuan sadece epimedyumlu macun, keçi boynuzu özü ve çörek otu yağı üretimi yapan firma zaman içinde yeni ürünlerle satışlarına devam edecek. Satışı yapılan tüm ürünler %100 doğal olup Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izni ile kendi tesislerinde üretiliyor yani hepsi yerli malı.

Resmi satış ve destek sitesi olan www.organikasyon.com.tr adresine giriş yaptığınızda yeşil ve tonlarının kullanıldığı şık ve doğal bir tasarım sizleri karşılıyor. Ana sayfada fotoğraflı ürün listesi, fiyatlar, kullanıcı yorumları ve makaleler bulunuyor. Blog sayfasındaki makalelerde ürünler hakkında en çok sorulan sorular ve detaylı cevapları yer aldığı için buradaki yazıları okumanızda fayda var. Satın almak istediğiniz ürün fotoğrafı altındaki “HEMEN AL” butonuna bastığınızda karşınıza çıkan ekrandan kaç adet almak istediğinizi seçeceksiniz ve tekrar HEMEN AL butonuna basacaksınız. Daha sonra karşınıza çıkan yeni ekrandan ödemeyi online olarak kredi kartınızla mı, kapıda nakit ya da kredi kartıyla mı yoksa havale/eft yöntemiyle mi yapacağınızı seçerek sipariş forumundaki tüm kutucukları hatasız ve eksiksiz olarak doldurarak “GÖNDER” butonuna basacaksınız. Ekranda “Siparişiniz Alındı” notunu gördüyseniz işlem tamamlanmıştır. Telefon açarak sipariş vermek isteyenler de 0507 312 312 0 ve 0212 229 32 54 numaralarını 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayabilirler.


Siparişiniz En Geç 6 Gün İçinde Elinizde

Sipariş verdikten sonra ürünler 2-6 gün içinde müşterilere teslim ediliyor. Resmi tatiller, doğal afetler ve benzeri aksaklıklar olmadığı takdirde siparişler 2 gün içinde sipariş verilen adreslere en yakın Aras kargo şubelerine gönderilmiş oluyor ancak dağıtıma çıkarılma süreleri taşıyıcı kargo firmasının insiyatifindedir. Bu nedenle siparişinize mümkün olan en kısa süre içinde kavuşmak istiyorsanız kargonuzun ev ya da iş yeri adresinize değil de size en yakın Aras kargo şubesine gelmesini istediğinizi sipariş formunda ya da telefonda belirtebilirsiniz. Sınır illeri hariç diğer tüm şehirlere ertesi gün kargolar ulaştırılabiliyor. Teslimat sürelerinde bir uzama olmaması için üzerinde durulması gereken en önemli nokta da ; verdiğiniz isim-soy isim, açık adres ve telefon bilgilerinin hepsinin doğru olmasıdır!

Epimedyumlu Macun Denenmeye Değer

Firmanın ürettiği bu 3 ürün de tüketiciler tarafından yoğun ilgi görüyor olsa da özellikle Epimedium Force ismindeki epimedyumlu macun adeta yok satıyor diyebiliriz. Aktarlar ve internet sitelerinde satılan epimedyumlu macun markaları içinde kullanıcıların en çok memnun kaldığı ve yakınlarına tavsiye ettiğinin bu firma tarafından üretilen Epimedium Force macun olduğunu bilmenizi isteriz. 1 adet fiyatı 99 TL olup süresiz olarak geçerli olan 4 al 3 öde kampanyasından faydalanıp 4 kutu macun için toplamda 396 TL yerine 297 TL ödeyebilirsiniz. Macun şirketin ofisinde büyük balonlu naylona sarılarak gizli bir şekilde paketleme yapıldıktan sonra kargo şubesine getiriliyor. Bu sayede kargo poşetinin içinde ne olduğunu siparişi veren kişi dışında hiç kimse bilemez! Gizli paketleme yapılması müşterilerin üzerinde en çok durduğu konuların başında geldiği için firma da büyük bir titizlik göstermektedir.

1 YORUM

Bir Yorum Bırak