Pendik’te Güvenilir Airfel Servisi

0

Kombi ve klimaların yaz kış her mevsim de önemi büyüktür. Daha konforlu bir yaşam sürmek için her ikisi de vazgeçilmez parçalardır. Ancak kombi ve klimalarınızın periyodik bakıma ihtiyaçları olduğunu unutmamalı her yıl en az 1 kez muhakkak bakımlarını yaptırmalısınız. Airfel Servis İstanbul ilçelerinin tümüne hizmet vermekte, yetkili servis olarak her çeşit Airfel marka ürünlerinizi kontrol ederek bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Airfel marka cihazlarınızda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda tarafımızla iletişime geçerek sorunun giderilmesini isteyebilirsiniz. Tarafımıza ulaşmanız halinde ilk etapta sizlere uzaktan teknik destek sağlayarak sorunu gidermeye çalışacak, eğer bu mümkün olmazsa adresinize uzman teknisyenlerimizi göndererek sorunlarınızı çözmekteyiz. Havaların soğumasıyla birlikte genellikle kombiler sürekli çalıştırılmakta ve bakımları yeterince yapılmamaktadır. Suyun içerisinde bulunan kireç miktarı veya donma sorunları kombilerin arızalanmasına sebep olabilmektedir. Airfel Servis Pendik şubemizde diğer şubelerimizde olduğu gibi uzman teknisyenlerle çalışmakta ve sorunlarınızı gün içerisinde çözmekteyiz.


Kombi bakımlarınızı düzenli olarak gerçekleştirdiğiniz takdirde enerji tasarrufunu yarı yarıya azaltabilir ve bu durumu faturalarınıza yansıtabilirsiniz. Düzenli kontrol ve bakımların kombilerin arızalanma ihtimalini de oldukça düşürdüğünü söyleyebiliriz. Airfel Servis İstanbul da tüm Airfel kombi kullanıcılarını memnun etmek adına hizmet vermekteyiz. Kombilerinizin daha güvenilir hale gelmesi ve olası gaz kaçaklarının önüne geçilmesi için kombinizin rutin bakımlarını yetkili servislerimiz aracılığıyla yaptırmanızı öneririz. Kombileriniz ve klimalarınız ile ilgili her türlü sorun için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak