Rowenta Süpürge Servis – 444 78 56

0

Evde kullandığımız Rowenta marka süpürgeler çalışma mantığı olarak oldukça basit bir işleyişe sahip olsa da zaman içerisinde deforme olabilir ya da bozulabilir. İnsanların genel eğilimi yeni bir cihaz almaktansa eskisini tamir edip kullanmak. İşte bunun için Rowenta servisleri var. Rowenta servisleri elektrikli süpürgeleri sadece onarmak ile kalmıyor, baştan aşağı inceleyerek ileride oluşabilecek arızaların da önüne geçiyor. Ayrıca performansı kontrol ederek daha verimli kullanmanızı da sağlıyor.

Rowenta servislerinin de kaliteli çalışanı ve özenmeden çalışanları var. Bu nedenle seçeceğiniz servisin kaliteli bir servis olmasına dikkat etmeniz gerekir. Eğer İstanbul’da oturuyorsanız 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak kaliteli bir servise ulaşabilirsiniz. Hem yapmış olduğu işlemlere garanti veren, hem her aşamada sizi bilgilendiren, hem de taahhüt ettiği zamanda işi bitiren, kurumsal servislerden bir tanesi.


Elektrikli süpürgeleri tamir etme adımları genellikle aynıdır. Servise getirilen elektrik süpürgeleri önce birçok testten geçerek her aksamının düzgün çalışıp çalışmadığı test edilir. Elektrik akımlarının iletimleri, motorun oynar parçaları, emiş gücü gibi her şey kontrol edilir ve arızanın nedenleri tespit edilir. Tespit edildikten sonra nasıl onarılacağı tespit edilir ve size bilgi verilir. Maliyetleri ile birlikte bilgi verildikten sonra onayınız alınır ve onarım işlemi başlar. Bu onarım işleminden sonra elektrikli süpürge çalıştırılır ve aynı testler yine yapılır. Sorun yoksa ürün size teslim edilir.

Bir Yorum Bırak