Su Kaçaklarına Noktasal Çözüm

0

Su kaçaklarına noktasal çözüm bulundu ! Çözüm Merkezi tesisat firmamız yapılarda kameralı sistemle su kaçağı yer tespiti ve tamir işlemleri yapmaktadır.

Kırmadan tesisat tamiri İstanbul ile su sızdıran, damlayan musluk nasıl tamir edilir, onarılır, akıtma ve sızdırma yapa batarya gibi işlemlerde de bizleri arayabilirsiniz. Conta, disk, suyu sızdırmayacak şekilde tutacak iç gövde kısımdaki irili ufaklı çok sayıda malzemede aşınma olması sorunu oluşturabilir. Batarya su tesisatında kireç sorunu ve kirecin bu kısımları çürütmesi gibi etkiler de cabası olabilir. Kireçli su tesisat borusunu kırmadan ilaç ile temizleme yapabileceğimiz gibi su kaçıran musluk ve bataryalar için onarım işlemleri içinde bizleri arayabilirsiniz.


Su Kaçağı Bulma Servisi

Damlatan lavabo gideri nasıl tamir edilir? Lavabo giderinde sızıntının nedeni genelde conta sebepli olmaktadır. Lavabo aç, kimyasal ürünlerin fazla ve zararlı olanlarının kullanılması lavabo giderinde kaçak yapmasına neden olabilir. Her lavabo kullanımında su giderdeki o kılcal veya daha geniş çatlak kısmına gelir ve sürekli akıtır. Bir leğen ile durumu idare edecek olsanız da koku yayılımı gibi yan etkiler de görülebileceği için aslında çözümün bu kadar sizi yormayacağını söyleyebiliriz. Günümüzde çok sayıda lavabo gideri olduğu için conta değişimi gerekli ise gideri değiştirmek gerekli olabilir. Zaten su kaçıran lavabo gideri varsa yani giderde yırtılma, sızdırma noktaları varsa da bunu yapmamız gerekir. İlgili conta kısmından ve lavabo gider borusunu sökme işlemini ekiplerimiz yaparken uygun kavisi sisteme verdikten sonra kanala dökülen gider sularının koku yapmayacak şekilde düzenlenmesine geçilir. Eğer amatör bir tesisat ustasını daha ucuz olduğu için tercih ederseniz üstün körü hizmet alabilir ve sızdırmazlık testlerini de doğru düzgün yapmadan size servis hizmeti tanıyabilir. Bizler lavabo pimaş borusunda yırtık, su kaçırma, damlatma, patlama, kırılma gibi konular dahil kamera ile kırmadan bakılarak o noktada da analiz yaparak yalnızca gerekli kısımda tadilat başlatarak çözümler de getirebiliriz.

Delinen plastik su tesisat borusu nasıl kapatılır, üst komşudan su kaçağı gibi konularda sızdırmaz bant uygulama şeklinde adımlarımız da vardır. Kalorifer tesisatını düşünürsek uygulaması daha kolaydır. Hatta kalorifer için ilaç ile suyu seyretme yaptıktan sonra sızıntıları da durdurabiliriz. Elimizdeki su tesisat kaçaklarını kırmadan arayabilecek cihazlar ile sızdıran su tesisatına gördüğümüz için birebir değişimlerde tarafımızca sunulabilir.

Kaynak : www.istanbulsukacagibulma.com

Bir Yorum Bırak