Tüm Tatil İhtiyaçlarınız İçin Kıbrıs Sizi Bekliyor

0

Akdeniz’in üçüncü büyük adası konumunda bulunan Kıbrıs, sezon boyunca yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği yerlerin başında geliyor. Kıbrıs otelleri, verdikleri profesyonel konaklama hizmetleri ile bölgenin tercih sebepleri arasında yer alıyor. Yaz sezonunda, balayı tatilinde ve yılbaşı eğlenceleri için farklı tercihler ve konseptler sunan oteller, tatil boyunca kaliteli hizmet sunuyor. Ülkemize yakın olan konumu, tarihi dokusu ve sıcacık iklimi ile tatilin tadını çıkarmak isteyen ziyaretçiler yıl boyunca Kıbrıs adasına geliyor. Ada tatili lüks olarak görülse de erken rezervasyon ve tur imkânları ile her bütçeye uygun hale geliyor.

Kıbrıs’ta Tatilin Her Anından Zevk Almak Çok Kolay

Ülkemizden çok kısa bir uçak yolculuğu ile ulaşılabilen Akdeniz’in şirin bölgesi Kıbrıs, en çok ziyaretçiyi de Türkiye’de alıyor. Turizm ve eğitim sektörleri bölge ekonomisinin mihenk taşını oluşturuyor. Özellikle yeni evlenen çiftlerin tercih ettiği balayı otelleri, bu özel günde çiftlerin yanında oluyor. Kıbrıs balayı otelleri, çiftler için hazırladıkları özel oda seçenekleri ve hizmetleri ile balayı tatili boyunca çiftlerin rahat etmelerini sağlıyor. Kıbrıs’ın tatil konusunda bu denli tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise yıl boyunca yumuşak ve ılıman bir iklime sahip olması olarak görülüyor.


Kıbrıs Otelleri Kalitenin ve İhtişamın Adresi

Kıbrıs bölgesine tatil için ziyaret edenler otellerin yoğun olarak bulunduğu Girne Şehrinde kalıyor. Girne otelleri, bölgenin tarihinin en yoğun olarak bulunduğu yerlerin başında geliyor. Bölgede bulunan Nuhun Gemisi, farklı mimari yapısı ve konumu ile tatilcilerin gözdesi konumunda bulunuyor. Uzun yıllardır hizmet veren Merit Park, balayı ve yılbaşı gibi özel günlerde sağladığı özel programlarla konuklarına farklı bir tatil anlayışı sunuyor. Kratos, Türk konuklarının yanında en çok yabancı ziyaretçi ağırlayan tesislerin başında bulunuyor. Girne şehrinde bulunan Kaya Artemis, denize sıfır konumu ve villa oda seçenekleri ile göz dolduruyor. Bu bölgede yer alan Merit Crystal, lüks casino seçeneği ve yıl boyunca farklı sanatçıların özel konserleri ile göz dolduruyor. Girne’nin özel tesislerinden olan Palm Beach ise, açık-kapalı yüzme havuzu, sauna ve diskosu ile tatilden beklenilen her şeyi karşılıyor.

Bir Yorum Bırak