WordPress Dersleri

0

Merhaba sevgili ziyaretçiler, bugün sizlere bir Web tasarım alanında çok başarılı bir blog tanıtacağım. Temel alanı Web Tasarım ve WordPress olan bu blog da Yazılım,SEO ve teknoloji hakkında çok kaliteli içeriklere ulaşabileceksiniz.

Ali Şahinkaya adlı blog yazarı tarafından yönetilmekte olan bu web sitesinden bahsetmeden önce yazarın kim olduğundan bahsetmemiz gerekiyor biraz. Yazar, 25 yaşında olup bilgisayar mühendisliğini bitirmiş yazılım mühendisliği bölümünde yüksek lisans yapmaktadır.

C yazılım dili, C++ yazılım dili ve web geliştirme bölümünde uzmanlığı bulunmakta olup özel bir şirkette mikroişlemci programcısı olarak çalışmakta olup kendi ekibi ile Web Geliştirme alanında faaliyetlerde bulunmaktadır. Yazar, kurmuş olduğu blog ile ücretsiz olarak rehber niteliğinde içerikler sunarak bilgi almak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Blog sayfası aracılığı ile yazara ulaşmanız durumunda projelerinize uygun fiyatlı olarak yardımcı olmakta ya da kendisi sizin yerinize projenizi ekibi ile geliştirmektedir.


Yazar hakkında temel bilgileri verdiğime göre birazda blog hakkında bahsetmem gerekli. Blog daha çok Web Geliştirme hakkında bilgiler veren ve WordPress hakkında açılmış olan en iyi bloglardan biri olma özelliğini taşımaktadır. WordPress Dersleri bölümüne bir göz atığınızda ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınızdır. Uzun süredir açık olmasına rağmen daha yeni olarak sürekli içerik girişine başlanmış olup gün geçtikçe yeni bilgiler ile donatılmaktadır.

İleriki dönemlerde yazılım hakkında da detaylı derslerin verilmesi planlandığı bu blog ile sizde bir blog açmayı öğrenebilir, karşınıza çıkan problemlere çareler bulabilirsiniz. Blog sadece WordPress ile ilgili olmayıp tüm cms sistemleri hakkında bilgiler içerdiğinden diğer cms sistemleri hakkında da derslere ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların yanında bu kişisel web bloğu sayesinde Web Tasarım ve SEO adına gerekli olan tüm bilgileri edinebilir ihtiyaç halinde profesyonel destek alabilirsiniz. Sürekli yeni içeriklerin yayınlandığı ve yayınlanan içeriklerinde sabit kalmayıp sürekli olarak güncellendiği bu blog acemi ya da tecrübeli kesimlerin faydalanabileceği bir platform olma özelliği taşımaktadır.

Bu kadar uzun olarak tanıtma gereği duyduğum bu bloğu size bir şeyler katacağına canı gönülden inanıyorum. Aşağıda size blog linkini veriyorum ve takip etmenizin sizin yararınıza olacağını garanti ediyorum. Bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim, iyi günler dilerim.

Ali Şahinkaya Kişisel Web Blogu

Bir Yorum Bırak