Yüz, Yanak ve Dudak Dolgusu

0

Yüz Dolgusu içerisinde yer alan “Hyalüronik asit” sayesinde hastaların cildinde hızlı bir iyileşme ve var olan sorunların çözülmesine dair onarımlar sağlamaktadır. Üstelik bu narım ve düzelmeler oldukça kısa sürede tek bir seans ile yaklaşık 6 ay kadar da kalıcılık sağlamaktadır. Yüz dolgusu cildin daha genç, daha sağlıklı ve daha canlı görünmesi için her yaştan kişinin güvenle yaptırabileceği güvenilir bir medikal işlemdir. Ancak mutlaka uzmanlar tarafından uygulanmalıdır.

Yüz dolgu uygulaması acılı bir işlem mi?

Yüz dolgu uygulaması tıpkı botoks işlemlerinde olduğu gibi herhangi bir acı ya da ağrıya neden olmamaktadır. İnce iğneler sayesinde kolaylıkla ve ağrısız bir şekilde dolgu uygulaması yapılabilmektedir.

Yanak Dolgusu uygulaması da yüz bölgesine yapılan ve en sık tercih edilen dolgu uygulamalarından biridir. Burada amaç yaşa bağlı olarak sarkmaların ve deformasyonların meydana geldiği yanakları, eski canlı ve dolgun hallerine geri getirmektir. Yine ince uçlu mikro iğneler sayesinde yanakta gerekli olan kısımlara dolgu maddesinin enjeksiyonu yapılarak tek bir seansta kişiler istedikleri görünüme kavuşabilmektedir.


Yanak dolgusu kimlere yapılır?

Dolgu uygulamalarının tümü aslında herhangi bir yaş skalası olmadan güvenle her yaşa uygulanabilmektedir. Ancak bizler genellikle 18 yaşını tamamlamış ve gerekli olduğu durumlarda yanak dolgusu ya da diğer uygulamalarını yaptırmanızı önermekteyiz. Gereksiz yere kimseye uygulama yapmayı tabi ki önermiyoruz.

Dudak Dolgusuuygulaması yine yanak dolgusunda olduğu gibi özellikle dudakların daha dolgun görünmesi moda olduğundan beri oldukça sıklıkla tercih edilen ve oldukça erken yaşlaraki genç kızların bile tercih ettiği bir medikal uygulama olarak bilinmektedir. Kliniğimizde doktorumuz Mustafa Karataş’ın sıklıkla uyguladığı dudak dolgusu, son derece kısa sürede ve güvenle uygulanabilmektedir. Burada amaç dudakların varsa simetri sorunlarını ve hacimsizliğini gidermektir.

Dudak dolgusu hangi durumlarda yapılır?

Kişilerin dudakları hacimsiz ve ince ise, dudaklarının üst ve alt orantısızlığı var ise ya da herhangi bir sorun yok ancak dudaklarınızın daha dolgun görünmesini istiyorsanız dudak dolgusu uygulaması yaptırabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi ve doktorumuzla görüşmek için randevunuzu www.drmustafakaratas.com üzerinden alabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak