Zorlayıcı Dış Ortamlara Lescon ile Kolayca Uyum Sağlayın

0

Olumsuz hava şartları, engebeli zeminler ve daha pek çok farklı durum hareket etme özgürlüğünüzü kısıtlayabiliyor, sonuç olarak verimliliğinizi önemli ölçüde düşürebiliyor. Lescon’un zorlu dış ortamlar ve durumlar için özel olarak tasarlanan outdoor ayakkabı modelleri ise her koşulda durmadan yolunuza devam etmenizi sağlıyor.

Yağışlı Havalarda Dahi Rahatlığınızdan Vazgeçmeyin

Başta kış ayları olmak üzere mevsimlere bağlı olarak artan olumsuz hava şartları, her zaman tercih edilen spor ayakkabıların ve giysilerin yetersiz kalmasına ve performans düşüklüğüne sebep olabiliyor.

Spor yapanların işini kolaylaştırmak için tüm detayları düşünen Lescon, outdoor ayakkabı, yürüyüş ayakkabısı gibi açık alanlar için özel olarak üretilen ürünlerde amacına yönelik birçok değişik teknoloji ve özellik kullanılıyor. Bu özelliklerin başında ise Waterproof özelliği geliyor. Lescon su geçirmez outdoor ayakkabı modelleri, hem kauçuk tabanları hem de sık dokulu sayaları nedeniyle suya karşı ekstra dayanıklılık gösteriyor. Böylece hava şartları yağmurlu hatta karlı olsa dahi günlük antrenmanlarınızı aksatmadan gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yalnızca dayanıklılık açısından değil; aynı zamanda konfor açısından da üst düzey özelliklerden yararlanan Lescon, outdoor ayakkabı modellerinde kauçuk tabanı destekleyen ve darbelerin eşit şekilde dağılmasını sağlayan Phylon, Super Grip gibi patentli teknolojileri kullanıyor. Böylece yağmur, kar, engebeli ya da kaygan zemin gibi zorlayıcı durumlarda yüksek dayanıklılık, yüksek performans ile birlikte yüksek rahatlık ayrıcalığını da yaşayabilirsiniz.


Tıpkı tabanda olduğu gibi iç yüzey, saya ve konç kısımlarında da devam eden yenilikçi ve efektif anlayış, Lescon’un spor ayakkabılarına özel Poly malzemeli iç yüzey, ayak sağlığı için yararlı Microfiber doku, hava sirkülasyonunu kolaylaştıran Les Insole teknolojisi gibi özellikler kazandırıyor. Sonuç olarak ise en zorlu durumlarda dahi performansınızı ve rahatlığınızı korumayı başaran ürünler ortaya çıkıyor.

Dayanıklılığı ve Estetiği Bir Araya Getiren Lescon Outdoor Ayakkabı Modelleri

Hem erkek hem kadın outdoor ayakkabı modellerinde onlarca farklı teknoloji ve özellikten faydalanan Lescon, tasarım konusunda da oldukça estetik ve uyumlu ürünler yaratıyor. Birbirinden değişik renkleri; suni deri, kauçuk, kanvas gibi farklı malzeme türlerine başarılı şekilde uygulayan marka, böylece her beklentiye hitap edebilecek renk çeşitliliğine sahip olan spor ayakkabı modellerini koleksiyonlarına katıyor.

Siyah, lacivert, füme, mavi gibi renklerin kullanıldığı Lescon outdoor ayakkabı, trekking ayakkabı modelleri aynı zamanda dinamik ve ergonomik dizaynları ile önemli ölçüde kullanım kolaylığı sunuyor. Lescon ürünlerine değişim ve iade avantajlarıyla ister size en yakın Lescon mağazasından isterseniz www.lescon.com.tr üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak